Reklama

Dorota Szelągowska potwierdza świetne wiadomości - wzięła ślub! Już w listopadzie 2017 roku wszystkie media pisały o tym, że córka Kasi Grocholi wyszła za mąż - zdradził ją wówczas jeden z wpisów na Facebooku, kiedy napisała o swoim mężu. Fani dopytywali o co chodzi, ale Dorota konsekwentnie milczała. Teraz w "Twoim Stylu" zdradziła szczegóły ceremonii! Bardzo nietypowej ceremonii!

Dorota Szelągowska wzięła ślub za 65 zł!

Dorota Szelągowska wyszła za mąż już jakiś czas temu. Niewiele wiadomo na temat jej wybranka, krążą jedynie plotki, że jest góralem. Jego rodzina przyjęła ją znakomicie:

Wyszłam za mąż, mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie - mówi Dorota Szelągowska.

Przy okazji Dorota zdradziła, jak wyglądało jej wesele! Okazuje się, że wydała na nie tylko 65 złotych, ponieważ nielicznych gości zaprosiła do... kawiarni na pączki i kawę! Szelągowska przyznała, że już miała jeden głośny ślub, który nie dał jej szczęścia:

Zobacz także

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. (...) Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówi w "Twoim Stylu".

W 2013 roku Dorota poślubiła kompozytora, Adama Sztabę. Huczna ceremonia odbyła się z udziałem gwiazd w małej miejscowości Rzecewo w województwie Pomorskim. Para rozwiodła się w 2015 roku. Po rozwodzie oboje ułożyli sobie życie na nowo. Dorota znalazła miłość jeszcze w tym samym roku. Od razu była pewna, że to ten jedyny. W 2018 roku para powitała na świecie córkę, Wandę!

Zobacz: Sławni goście na ślubie Sztaby i Szelągowskiej

Czy Dorota żałuje ślubu z Adamem?

Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci - mówi "Twojemu Stylowi".

Dorota i Adam doczekali się syna, Antka, którego wspólnie wychowują:

Pilnowaliśmy z Adamem, żeby w rozmowach z synem mówić jednym głosem. To jest ważne. Można dziecku powiedzieć: teraz jestem na tatę wściekła i pewnie będziemy się kłócić, ale oboje chcemy twojego dobra.

Małżonkom życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz: Dorota Szelągowska powiedziała wprost, ile przytyła w ciąży. Nigdy nie zgadniecie!

Reklama

Instagram
Instagram/Dorota Szelągowska
Facebook/Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama