Dorota Szelągowska opowiedziała o ojczymie pedofilu
East News

Dorota Szelągowska bierze trzeci rozwód?! Zaskakujące ustalenia mediów

Dorota Szelągowska opowiedziała o ojczymie pedofilu
East News

Tego nie spodziewał się chyba nikt. "Super Express" poinformował, że Dorota Szelągowska kończy swoje trzecie małżeństwo!  Według informacji gazety już wkrótce dojdzie do rozwodu gwiazdy TVN i jej męża, z którym wzięła ślub zaledwie kilka lat temu. Para poznała się w pracy, a owocem ich związku jest córeczka Wanda. Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce odbędzie się rozwód Doroty Szelągowskiej i jej męża. Kto złożył wniosek o rozwód?

Trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej

Pierwsze informacje o tym, że Dorota Szelągowska po raz trzeci wyszła za mąż pojawiły się listopadzie 2017 roku. Gwiazda TVN początkowo nie komentowała medialnych plotek, ale  kilka miesięcy później przyznała, że wzięła ślub. Prowadząca takie hity jak: "Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Polowanie na kuchnię", a od 5 października również nowego show w TVN - "Totalne remonty Szelągowskiej", w jednym z wywiadów opowiedziała tym wydarzeniu.

Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówiła w "Twoim Stylu".

Niestety, teraz okazuje się, że trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej wkrótce przejdzie do historii. Według informacji "Super Expressu" to gwiazda TVN złożyła pozew rozwodowy i teraz czeka na termin rozprawy w sądzie. 

Przypominamy, że Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 20 lat - owocem małżeństwa jest syn Antoni. Z kolei w 2013 roku gwiazda TVN poślubiła kompozytora, Adama Sztabę. Huczne wesele z udziałem gwiazd odbyło się wówczas w małej miejscowości Rzecewo. Niestety, para rozwiodła się w 2015 roku. Po rozstaniu z Adamem Sztabą Dorota Szelągowska znalazła szczęście u boku mężczyzny, którego poznała w pracy. Według doniesień "Super Expressu" ten związek też nie przetrwał próby czasu.

Zobacz także: Dorota Szelągowska o ojczymie pedofilu: "Miałam przerąbane, ale jednak się udało!"

Dorota Szelągowska rozstała się z trzecim mężem.

Dorota Szelągowska o związku

Według medialnych doniesień gwiazda TVN czeka na termin rozprawy rozwodowej.

Dorota Szelągowska o maturze syna

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11