Kinga Rusin otwiera serwis o ekologii
ONS

Kinga Rusin od wielu lat aktywnie wspiera wszelkie akcje ekologiczne. Począwszy od produkcji ekokosmetyków Pat&Rub, które są sprzedażowym hitem wyróżnionym m.in. przez magazyn "Uroda" w prestiżowym plebiscycie "Najlepsze dla Urody" (zobacz: "Moje kosmetyki smakują jak masło"), skończywszy na... aplikacji Live Green na smartfony.

Za sprawą kilku kliknięć w telefonie możemy sprawdzić w każdym miejscu, w każdej chwili, czy produkt, który chcemy kupić faktycznie jest ekologiczny. Aplikacja trafiła już na komórki kilkudziesięciu tysięcy Polaków.

- Ekologia jest teraz w modzie i nieuczciwi producenci to wykorzystując, pisząc na etykietach, że coś jest eko, bio, naturalne albo organiczne, a tak naprawdę z naturą nie ma to nic wspólnego. To bardzo ważne żeby kupujący nie pozwolili się oszukać - kwituje całą sprawę Kinga.


Kolejnym pomysłem Rusin na szczerzenie wiedzy o ekologii (i przy okazji własny biznes) jest serwis internetowy. Jak donosi magazyn "Flesz", dziennikarka pracuje nad projektem skierowanym głównie dla entuzjastek urody i ekokosmetyków. Zanim poznamy więcej szczegółów projektu, wcześniej gwiazda zamierza wrócić na swój nieco zaniedbany ostatnio blog. Tam też będzie propagować sprawdzone metody na temat tego, co zdrowe i naturalne. Zobacz: "Nie kładźmy sztucznych kwiatów na grobach"

Reni Jusis powinna się bać?