To nie jest zwykła premiera! Tabb & Sound’n’Grace wydał właśnie singiel pt. Sens. Choć piosenka miała się pojawić dopiero w styczniu 2017 roku, życie napisało inny scenariusz… Do stworzenia nowego singla inspiracją stała się dziewczynka.

Reklama

Kaja Czerwińska to urocza i uśmiechnięta 3-latka, która od 18 miesięcy dzielnie toczy walkę z nierównym przeciwnikiem - Neuroblastomą IV stopnia - nowotworem złośliwym układu nerwowego. Dokładnie w dniu swoich 2 urodzin, zamiast wymarzonych prezentów wraz z Rodzicami usłyszała diagnozę, która przekreśliła jej szansę na beztroskie dzieciństwo - pisze zespół.

Po miesiącach trudnej walki wydawało się, że jest już dobrze i Kaja wraz z rodzicami i starszą siostrą zaczęli wracać do normalnego życia.

Niestety, czas normalności, który trwał tylko 3 miesiące został ponownie przerwany. Kilka dni temu podczas badań mających zakończyć leczenie podtrzymujące, rodzice Kai usłyszeli od lekarzy coś, czego nikt się nie spodziewał. Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Zajął malutkie kości, szpik i węzły chłonne. Kolejny ból, strach i złość. Kaja walkę zaczyna od początku. Niestety leczenie i koszty z nim związane są ogromne i bez wsparcia Dobrych Ludzi, są poza możliwościami rodziny.

Zespół Sound'n'Grace postanowił pomóc dziewczynce w bitwie o zdrowie.

Za sprawą GORGO Music, Tabba, członków chóru, Managementu i Arka Kłusowskiego, który w błyskawicznym tempie napisał piękny tekst, powstała ta piosenka, która płynie z głębi serca. (…) A co najważniejsze, każde zagranie tej piosenki, każde jej odtworzenie na Youtube i każde pobranie dzwonka powoduje, ze cały dochód uzyskany z tego tytułu jest przeznaczony na długotrwałe i intensywne leczenie Kai, oraz na inne dzieci z Fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" - pisze zespół.

Jeśli chcecie pomóc - słuchajcie piosenki. Naprawdę WARTO!

Sound'n'Grace to polski zespół, a właściwie chór wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama