Selena Gomez na Instagramie, Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze Selena Gomez Selena Gomez urodziny Selena Gomez
Selena Gomez na Instagramie, Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze
East News
Nie uwierzysz, co powiedziała!
1/5
Selena Gomez na Instagramie, Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze
East News

 

Zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin wstrząsnęły wszystkimi fanami muzyka, którzy wierzyli, że to Selena Gomez była mu przeznaczona. A jednak nic bardziej mylnego! Mimo że Justin i Selena od lat tworzyli burzliwą relację, odchodzili od siebie i znów wracali, to jednak ostatecznie artysta zdecydował, że zwiąże się na stałe z Hailey Baldwin, z którą był przez kilka miesięcy między jednym rozstaniem z Gomez a drugim. Gdy kilka tygodni temu Hailey zgodziła się zostać żoną gwiazdora, wtedy wszyscy zwrócili uwagę na Selenę i czekali na jej reakcję. Doczekali się jej dopiero teraz. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała zaręczyny swojego eks. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co powiedziała!

 

Zobacz: Justin i Hailey przyłapani w drodze do kościoła! Powiedzieli sobie sakramentalne "tak"?! Selena Gomez będzie wściekła!

 

2/5
Selena Gomez
Instagram

 

Do tej pory podejrzewano, że Selena bardzo cierpi po ogłoszeniu zaręczyn przez Justina i Hailey. Jej milczenie, brak gratulacji w mediach społecznościowych czy jakiekolwiek inne reakcje były dla wszystkich oczywistym sygnałem rozpaczy gwiazdy. Jaka jest jednak prawda?

Zobacz: Tego nie wiecie o Selenie Gomez! Na jaw wyszło, co myśli o Justinie Bieberze i Hailey Baldwin!

3/5
Instagram

 

Teraz Selena Gomez postanowiła jednak po raz pierwszy skomentować zaręczyny swojego byłego chłopaka. W rozmowie z "Elle" wyjawiła, dlaczego do tej pory milczała. Okazuje się, że rzadko korzystała z Internetu!

Nie mam hasła do swojego Instagrama! Nie mam na swoim telefonie żadnych aplikacji. Żadnych fotoedytorów. Jedynie Peak, taką grę logiczną - wyznała Selena.

 

Zobacz: Selena Gomez wściekła się, gdy dowiedziała się co Justin kupił Hailey! To było jej marzenie!

4/5
Selena Gomez urodziny
Instagram

Selena zdecydowała także, że nie będzie zabierać głosu w sprawie zaręczyn Justina i Hailey. Nie chce, by jej zdanie wywołała niepotrzebne zamieszanie. 

 

Nie zabieram głosu w tej sprawie. Moja opinia może wywołać zamieszanie. Nie chcę tego nadużywać - powiedziała gwiazda.

 

Zobacz: Selena Gomez ma kryzys i nie może znaleźć nowego chłopaka! To przez zaręczyny Biebera?! 

5/5
Selena Gomez
Instagram

Wierzycie Selenie? Myślicie, że naprawdę nie miała dostępu do Internetu? A może właśnie specjalnie nie zaglądała na profil swojego eks w myśl zasady "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal"?

Zobacz: Selena Gomez przekazała Justinowi Bieberowi tajemniczą wiadomość?!

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber