Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła Justin Bieber, Hailey Baldwin
Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła
East News
1/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła
East News

Zaczynał jako słodki, 14-letni chłopiec, a teraz stał się prawdziwym mężczyzną i od kilku lat  łamie serca prawdziwym pięknościom. O jego związku z Seleną Gomez było, jest i przez długi czas zapewne będzie jeszcze bardzo głośno, bo wokalistka nie może pogodzić się z utratą ukochanego. Tym bardziej, nie może patrzeć na to jak codziennie Justin na oczach całego świata przechadza się po Nowym Jorku z narzeczoną - Hailey Baldwin. Ostatnio zostali przyłapani w drodze do... kościoła!

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin pędzą do kościoła! 

Co musi czuć Selena, nie chcemy sobie nawet wyobrażać. Jednak fakt, że Bieber i Baldwin są zaręczeni, powinien dać Selenie do zrozumienia, że jej związek z idolem nastolatek to już przeszłość. W ostatnim czasie wokalistka ponoć załamała się, gdy dowiedziała się, co jej ex kupił nowej partnerce! Gomez przyznała, że było to jej marzenie i chciała by ten prezent powędrował właśnie do niej. Najnowsze doniesienie również raczej jej się nie spodobają. Sprawdźcie o co chodzi...

 

Polecamy: Wyciekła lista gości zaproszonych na ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin! Znalazło się miejsce dla Seleny Gomez?

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła
East News

O ostatnich dniach Justin i Hailey zostali przyłapani w drodze do kościoła. Biorąc pod uwagę plotki dotyczące tego, że gwiazdorska para jest już po ślubie (!!!), najnowsze zdjęcie budzą wiele emocji! Fani i media zastanawiają się, czy zakochani chodzą do kościoła, by duchowo przygotować się do ceremonii zaślubin, czy może dlatego, że ten ważny dzień jest już za nimi! Do tej pory wokalista sam informował fanów o wydarzeniach ze swojego życia prywatnego, tak jak to był w przypadku zaręczyn.

 

Jak będzie tym razem?

3/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin idą do kościoła
East News

Podczas ostatniego wyjścia Justin eweidentnie nie był zadowolony z obecności fotografów. Może chciał zachować ten ważny moment w tajemnicy, albo po prostu życie w blasku fleszy zaczyna mu przeszkadzać?

4/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Towarzyszą im nie tylko paparazzi, ale i ochroniarze. Są szczęśliwi?

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber