Justin Bieber, Selena Gomez Selena Gomez, Justin Bieber Selena Gomez i Justin Bieber Hailey Baldwin i Justin Bieber Justin Bieber i Haile Baldwin już po ślubie? Całują się.
Justin Bieber, Selena Gomez
1/5
Justin Bieber, Selena Gomez

Smutne informacje znów docierają zza oceanu! Selena Gomez nie potrafi zapomnieć o Justinie i przeżywa kolejny wybryk ex'a! O co jest wściekła tym razem? Okazuje się, że Justin Bieber obdarował swoją narzeczoną - Hailey, wspaniałym prezentem! Gwiazdor kupił partnerce luksusowy dom w Kanadzie, z dostępem do jeziora, z dala od ruchliwych ulic. Hailey jest fanką wyścigów konnych, dlatego Bieber postanowił wybrać dla niej willę... z torem wyścigowym dla koni!

 

Ktoś musi płakać, by ktoś mógł się cieszyć! Tego wybryku idola nastolatek nie może przeżyć jego była partnerka - Selena Gomez! Sprawdźcie na następnej stronie co się z nią dzieje.

 

Polecamy: Selena Gomez przekazała Justinowi Bieberowi tajemniczą wiadomość?!

2/5
Selena Gomez, Justin Bieber
East News

Jak informują zagraniczne media, Selena jest załamana:

Nie tak dawno miała nadzieję, że to ona osiądzie z Justinem na wsi, z dala od zgiełku Hollywood. To było jej marzenie, aby wychować rodzinę w dużym domu nad jeziorem z Justinem i teraz, gdy on robi to z kimś innym, ją to naprawdę boli. To dla niej kolejny sygnał, że Justin na poważnie myśli o swojej przyszłości z Hailey - zdradza źródło hollywoodlife.com.

3/5
Selena Gomez i Justin Bieber
ONS

Byli przykładem pary, o której można powiedzieć, że stara miłość nie rdzewieje. Ich pierwszy związek był bardzo krótki. Szybko się rozstali, by przemyśleć czego tak naprawdę chcą i co czują, po czym wrócili do siebie w 2016 roku, by ostatecznie rozstać się na początku 2018. 

4/5
Hailey Baldwin i Justin Bieber
East News

Justin nie próżnował. Zaledwie dwa miesiące po rozstaniu z Seleną, związał się z modelką.

5/5
Justin Bieber i Haile Baldwin już po ślubie? Całują się.
EastNews

7 lipca Bieber poprosił Hailey o rękę, a ta się zgodziła. Aktualnie przygotowują się do ślubu.

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber