Selena Gomez
Instagram
1/5
Selena Gomez
East News

 

Za Seleną Gomez kilka bardzo ciężkich miesięcy. Młoda gwiazda po raz kolejny rozstała się z Justinem Bieberem i być może nie miałoby to na nią zbyt wielkiego wpływu, w końcu to nie pierwszy raz, jednak z pewnością nie spodziewała się, że Justin błyskawicznie znajdzie pocieszenie w ramionach Hailey Baldwin i jeszcze szybciej oświadczy się jej i weźmie z nią ślub. To doprowadziło Selenę do załamania nerwowego i pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Selena pocieszyła się już po Justinie! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Już wiadomo! Selena Gomez przeszła załamaniepsychiczne przez...

 

Przeczytaj: 5 etapów cierpienia po zakończeniu związku

2/5
Selena Gomez
Instagram

 

Selena Gomez opuściła szpital psychiatryczny jakiś czas temu i dochodzi do formy. Gwiazda widywana jest u boku koleżanek i na treningach. Ostatnio została przyłapana na wycieczce w górach z grupą przyjaciół.

 

Przeczytaj: O TYM SIĘ MÓWI Co Selena Gomez zrobiła zaraz po ślubieJustina Biebera? Prawdę zdradzili jej przyjaciele...

3/5
Selena Gomez
Instagram

 

Selena wyglądała na radosną i zrelaksowaną. Z pewnością świetnie działa na nią obecność bliskich osób, a także aktywność fizyczna. Nie bez znaczenia zapewne jest również fakt, że Selena jest otoczona innymi mężczyznami!

 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Justin Bieber załamał siępo tym, jak Selena Gomez trafiła do szpitala. Gwiazdor ciągle płacze...

4/5
Selena Gomez
East News

 

Patrząc na zdjęcia artystki, ciężko stwierdzić, czy któryś z panów zaczął leczyć złamane serce Seleny. Nie jest to jednak wykluczone!

 

Przeczytaj: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

5/5
Selena Gomez
East News

 

Myślicie, że Selena znalazła już pocieszenie u innego mężczyzny? 

 

Zobacz: Bolesne rozstania – jak sobie poradzić po zerwaniu?

Więcej na temat Selena Gomez