Instagram
Z kim baluje?
1/4
Selena Gomez na co dzień
East News

 

Selena Gomez ma za sobą ciężki rok. Nie dość, że rozstała się z miłością swojego życia, to jeszcze podupadła na zdrowiu. To wszystko doprowadziło ją do załamania nerwowego. Sytuacji nie polepszał fakt, że Justin Bieber, w którym wciąż ponoć jest zakochana, potajemnie wziął ślub z Hailey Baldwin, a teraz planuje powiększenie rodziny.

Choć wydawało się, że Selena Gomez jest w rozsypce, wygląda na to, że pojawiło się światełko w tunelu. Celebrytka znalazła sposób na to, aby zapomnieć o Justinie Bieberze. Jaki? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

POLECAMY: Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny Gomez!

2/4
Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
eastnews

 

Zagraniczne media wciąż śledzą każdy ich ruch. Ten miłosny trójkąt nie daje o sobie zapomnieć. Gdy Selena Gomez i Justin Bieber zerwali ze sobą na początku 2018 roku, nikt nie spodziewał się, że piosenkarz tak szybko znajdzie sobie pocieszycielkę. Co więcej, artysta nie tylko zaczął się spotykać z Hailey Baldwin, ale również poprosił ją o rękę! To ponoć całkowicie załamało Selenę Gomez, która liczyła na to, że jeszcze kiedyś wróci do swojej wielkiej miłości.

Zobacz także: Hailey Baldwin zrobiła Selenie Gomez coś obrzydliwego! Musiało ją za to przeprosić

Gdy pojawiła się informacja o potajemnym ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin, Selena Gomez dała za wygraną. Początkowo nie mogła się podnieść po takim ciosie, ale teraz sprawy mają się chyba dobrze. Tak przynajmniej sugeruje najnowsze zdjęcie Seleny Gomez. Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Instagram

 

Selena Gomez i Taylor Swift imprezują razem

Taylor Swift pochwaliła się ostatnio w zdjęciem, na którym widać rozbawioną Selenę Gomez oraz Cazzie David, byłą dziewczyna Pete'a Davidsona. Celebrytki raczą się winem i widać, że świetnie się bawią. Wygląda na to, że piosenkarki postanowiły zawalczyć o swoją przyjaźń. Choć Taylor Swift i Selena Gomez przyjaźnią się od dawna, mają za sobą małe kryzysy. Na szczęście udało im się pokonać wszystkie przeciwności. Dobrze, że Selena ma u swojego boku kogoś, kto nie pozwoli jej się zamartwiać. Taka przyjaciółka to skarb!

4/4
Justin Bieber, Selena Gomez, Hailey Baldwin
EASTNEWS

 

Z kim według was powinien być Justin Bieber? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! 

Więcej na temat Selena Gomez