Hailey Baldwin, Hailey Bieber, Selena Gomez
Instagram
Selena Gomez nie powinna oglądać tych ZDJĘĆ
1/4
Hailey Baldwin, Hailey Bieber, Selena Gomez
Instagram

 

Tym związkiem żyją media na całym świecie! Kiedy okazało się, że Justin Bieber, tuż po rozstaniu z Seleną Gomez, związał się z Hailey Baldwin, nie było dnia, żeby ktoś o nich nie napisał. A gdy chwilę później okazało się, że para wzięła cichy ślub, media rozgrzały się do czerwoności. Dziennikarze prześcigali się w wynajdowaniu nowych sensacji na temat nowożeńców. Najnowsze plotki głoszą, że Justin Bieber i Hailey Baldwin spodziewają się dziecka. Sądząc po zdjęciach, które pojawiły się niedawno na Instagramie modelki, w tych rewelacjach może być ziarnko prawdy. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Hailey Baldwin zrobiła Selenie Gomez coś obrzydliwego! Musiała za to przeprosić

2/4
East News

 

Hailey Baldwin jest w ciąży? Justin Bieber zostanie ojcem?

 

Od kilku tygodni plotkuje się, że Hailey Baldwin i Justin Bieber zostaną niedługo rodzicami. Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które piosenkarz opublikował na swoim Instagramie. Widać na nim Justina i Hailey w miłosnym uścisku. Pod fotografią pojawił się podpis: "moja mała fasolka", co niektórzy odebrali jako oficjalne potwierdzenie ciąży. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My little bean

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Później z kolei okazało się, że w tym roku Justin Bieber i Hailey Baldwin zrezygnowali z hucznego świętowania 22. urodzin modelki. Zamiast z tego spędzili dzień z jej bliskimi, a później udali się na romantyczny spacer. To również odebrano jako potwierdzenie plotek o ciąży. Najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie Hailey Baldwin, również sugerują, że być może faktycznie spodziewa się ona dziecka...

 

 

Zobacz także: Przyjaciele zdradzili, co Selena Gomez zrobiła po ślubie Justina Biebera. Ma depresję?

3/4
Instagram

 

Hailey Baldwin opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć, na których pozuje z malutkim dzieckiem. Niektórzy odebrali to jako jawne potwierdzenie plotek o ciąży. Jednak Hailey Baldwin pod fotografiami wyjaśniła, o co tak naprawdę chodzi.

 

- Uwielbiam dzieci. Moje serce jest przede wszystkim przy tych, które potrzebują pomocy. Dlatego też współpracuję z UNICEFEM, żeby zebrać pieniądze na niezbędny sprzęt medyczny, czystą wodę, jedzenie i edukację - napisała Hailey Baldwin i zachęciła wszystkich do włączenia się do akcji. 

 

Myślicie, że sama również rozważa już zostanie mamą?

4/4
Instagram

 

Pasuje jej taki dzieciaczek? Może już niedługo Justin Bieber i Hailey Baldwin postarają się o własne dziecko? Czas pokaże!