Selena Gomez
East News

Tak seksownej Seleny Gomez dawno nie widzieliśmy! Justin Bieber żałuje rozstania?

Selena Gomez
East News

Od czasu rozstania Seleny Gomez i Justina Biebera minął już ponad rok. Gwiazdy spotykały się ze sobą przez kilka lat, nieustannie ze sobą zrywając, a potem wracając do siebie. Mimo burzliwego związku fani gwiazd do samego końca wierzyli, że wokaliści staną razem na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie "tak". Bieber zadecydował jednak inaczej i jesienią ubiegłego roku ożenił się z piękną modelką Hailey Baldwin!

Czy po publikacji najnowszych zdjęć przez piękną wokalistkę będzie żałować, że to jednak nie ona jest jego żoną? Tylko spójrzcie jak Selena Gomez w czarnym stroju kąpielowym kusi na Instagramie! Myślicie, że celowo pozwala na publikację takich zdjęć, aby Justin zatęsknił?

Selena Gomez kusi na Instagramie 

27-latka ma za sobą bardzo ciężki okres. Kanadyjczyk tuż po rozstaniu z Gomez związał się z młodszą od siebie modelką. Teraz z Hailey Baldwin planuje założenie rodziny, a także marzy o ślubie kościelnym, ponieważ para przysięgła sobie na razie miłość przed urzędnikiem. 

Zobacz także: Selena Gomez wychodzi za mąż! "Bill i ja bierzemy ślub"

Pomimo złamanego serca Gomez stara się nie odcinać od przyjaciół i korzystać z życia. Gwiazda powróciła również na Instagrama, gdzie często publikuje nowe fotografie wzbudzając zachwyt wśród fanów. 27-latka rozsądnie wybiera zdjęcia na swój profil, ale czasem i jej znajomi publikują zdjęcia z gwiazdą.

Chcąc więcej zobaczyć warto zajrzeć w rubrykę z oznaczeniami. Stamtąd można się dowiedzieć, że Gomez zorganizowała ostatnio wieczór panieński swojej ukochanej kuzynce, Priscilli DeLeon. Gdzie? Oczywiście na plaży!

Dzień odebrania zgody na zawarcie małżeństwa. Więc jedynym właściwym krokiem]jest zamieszczenie zdjęcia z panieńskiego, skoro jestem już prawie zamężną kobietą! - napisała kuzynka Gomez na swoim Instagramie.

Na "wieczorze panieńskim" DeLeon wszystkie druhny miały na sobie ciemne stroje kąpielowe, natomiast przyszła panna młoda - biały. Selena postawiła na jednoczęściowy kostium, a później gdy było chłodniej wybrała kolorową dopasowaną sukienkę, która pięknie podkreślała jej krągłości. 

Dziękuję ci za pokazanie zdjęcia na którym widać piękny uśmiech Seleny.

Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego Selena jest tak piękna? 

Woow! Selena wygląda cudownie - rozpisywali się fani pod zdjęciami. 

Zobaczcie fotografie o których mowa. Mamy nadzieję, że gwiazda czuje się lepiej i taki uśmiech cały czas będziemy widzieć na jej twarzy. Czy Bieber żałuje, że to nie Gomez jest jego żoną? Jak myślicie?

Selena w czarnym kostiumie na plaży

Pod wieczór gwiazda ubrała kolorową sukienkę

 

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44