Jak donosi magazyn "Flesz", Sebastian Kulczyk rozwodzi się z Katarzyną Jordan. Najbogatszy Polak jest w trakcie trzeciej, ostatniej sprawy rozwodowej.

Reklama

Rozwód Sebastiana Kulczyka i Katarzyny Jordan

Syn zmarłego Jana Kulczyka, który wraz z siostrą Dominiką Kulczyk, odziedziczył po ojcu ogromny majątek, postanowił z żoną Katarzyną rozwieść się z klasą i bez rozgłosu.

Wszystkie rozprawy odbywają się w Londynie. Oboje mieszkają tam od dawna i tam prowadzą swoje biznesy. Sebastian jest spadkobiercą i prezesem przedsiębiorstwa Kulczyk Invesments, a Katarzyna poświęca się organizowaniu wernisaży sztuki oraz działa w kilku fundacjach - czytamy w magazynie "Flesz".

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk kiedyś byli przyjaciółmi, teraz znów się spotkali ZDJĘCIA

Zobacz także

Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan byli małżeństwem osiem lat. Para nie ma dzieci. Przypominamy, że w ostatnim rankingu najbogatszych Polaków, majątek Sebastiana i jego siostry Dominiki wyceniony jest na 17 mld złotych! Nie są znane szczegóły rozwodu, jak i podziału majątku, ale zapewne dopiero przy kolejnym rankingu dowiemy się, czy majątek Sebastiana Kulczyka zmniejszył się po rozwodzie.

W podobnych okolicznościach, także w Londynie rozwodzili się przed laty rodzice Sebastiana, Jan i Grażyna Kulczykowie.

ZOBACZ: Minął rok od śmierci Jana Kulczyka. Co dzisiaj się dzieje z jego imperium?

Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan rozwodzą się

Byli razem osiem lat

ONS

Reklama

Sebastian jest obecnie najbogatszym Polakiem

Reklama
Reklama
Reklama