Party Stories
Newsy

Sceny erotyczne w "Kogel mogel 4"?! Anna Mucha zapowiada: "Możecie na mnie liczyć"

Premiera "Koniec świata czyli kogel mogel 4" zaplanowana jest już na 2021 rok. Aktorzy pracują już na planie. Anna Mucha zdradziła nam sporo szczegółów i wygląda na to, że tym razem nie zabraknie erotycznych scen! Zapytaliśmy aktorkę o szczegóły: 

Powiem Wam tylko tyle, na mnie możecie liczyć, ja Was nie zawiodę. - powiedziała tajemniczo 

Zdradziła również co nieco o nowych postaciach oraz, która scena jest jej ulubioną. Anna Mucha twierdzi, że pewne ujęcie ma szansę zostać viralem. Z pierwszych dwóch części trudno wybrać tę najbardziej kultową scenę, czy nadchodząca kontynuacja będzie miała takie na miarę pierwowzorów? Obejrzycie nasze wideo, aby przekonać się, co dokładnie zdradziła nam Anna Mucha. 

Zobacz także: Tragiczne życie babci Wolańskiej z "Kogla mogla". Małgorzata Lorentowicz miała zostać rozstrzelana, jej mąż 4 razy chciał się zabić

Anna Mucha i Nikodem Rozbicki na planie

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha o Kogel Mogel 4
Newsy
Spore restrykcje na planie "Kogel Mogel 4"! Jak wyglądają sceny pocałunków? Zdradza Anna Mucha!

Praca na planie czwartej części filmu "Kogel Mogel" wiążę się oczywiście z wieloma restrykcjami i obostrzeniami związanymi z koronawirusem. Filmowa Bożenka, czyli Anna Mucha, zdradziła nam, jak wygląda rzeczywistość całej ekipy - są przeprowadzane wszelkie badania, mierzona temperatura itd. Jak więc gra się np. sceny pocałunków? Zobaczcie, co powiedziała nam aktorka! A premiera czwartej części "Kogel Mogel" już w styczniu 2021 roku! Zobacz także:   Anna Mucha zdradziła nam kilka szczegółów z planu "Kogel Mogel 4"! "Bożenka nie odpuści"

Katarzyna Skrzynecka
East News
Newsy
O czym będzie "Kogel Mogel 4"? Katarzyna Skrzynecka zdradziła nam kilka szczegółów!

Prace nad czwartą częścią kultowej komedii "Kogel Mogel" ruszyły w połowie lipca. W produkcji pojawią się oczywiście już doskonale znani nam bohaterowie, ale nie zabraknie także nowych twarzy, które z pewnością dostarczą nam sporej dawki humoru. "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" odniósł ogromny sukces, ale niektórzy fani byli jednak zawiedzeni, że po kilkudziesięciu latach od premiery dwóch poprzednich części, nie miał tak wielu zabawnych wątków.  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka o nowej bohaterce w "Kogel Mogel 4"! "Myśleliście, że gorzej być nie może? Może!" Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z reporterką Party.pl opowiedziała, z czego mogło wynikać takie odczucie niektórych fanów. Aktorka zapewniła również, że czwarta część z pewnością dostarczy nam tego humoru w dużej dawce! Czego jeszcze możemy się spodziewać po "Kogel Mogel 4"? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Katarzyna Skrzynecka
Newsy
Katarzyna Skrzynecka o nowej bohaterce w "Kogel Mogel 4"! "Myśleliście, że gorzej być nie może? Może!"

Zdjęcia do "Kogel Mogel 4" ruszyły w połowie lipca! Oczywiście w kontynuacji kultowej komedii nie zabraknie uwielbianych i znanych nam już dobrze postaci, ale także pojawią się nowi bohaterowie, którzy z pewnością nieźle namieszają! Postarała się o to sama Ilona Łepkowska, która ponownie odpowiada za scenariusz do tej produkcji.  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka pokazała efekty farbowania włosów w domu. Udana metamorfoza?   Jedną z najbardziej barwnych postaci, którą poznaliśmy w trzeciej części komedii jest Marlenka, czyli ukochana Piotrusia Wolańskiego. W rolę bardzo ekscentrycznej i charyzmatycznej Marlenki doskonale wcieliła się Katarzyna Skrzynecka. Jej bohaterka dostarczyła nam mnóstwo śmiechu, ale w czwartej części możemy liczyć na podwójną dawkę dobrej zabawy! W "Kogel Mogel 4" pojawi się nowa postać, mianowicie mamusia Marlenki! Jak zdradziła nam Katarzyna Skrzynecka , jeśli myśleliście, że "gorzej być nie może", to szybko zmienicie zdanie.  Kto wcieli się w postać mamusi Marlenki? Czego możemy się spodziewać po nowej bohaterce? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie oglądając nasze wideo powyżej! 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner