Sarsa zrobiła swoim fanom niezłą niespodziankę! W majówkę poinformowała, że niedawno została mamą! Całą ciążę piosenkarce udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami:

Reklama

Jestem szczęśliwa❤️. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni - napisała kilka dni temu

Teraz pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z maleństwem i zdradziła czy ma synka czy córeczkę!

Zobacz także: Sarsa urodziła pierwsze dziecko! Ukrywała ciążę przez 9 miesięcy. "Cieszę się, że mogę osobiście podzielić się tym z Wami..."

Sarsa zdradziła płeć dziecka. Pierwsze zdjęcie dziecka Sarsy

Sarsa zaskoczyła wszystkich wiadomością, że została mamą! Szczęśliwa wokalistka przeżywała swoją pierwszą ciążę z dala od mediów. Jej partner Paweł Smakulski zdradził w sieci, że ich pierwsze dziecko przyszło na świat 21 stycznia 2021 roku. Wokalistka zdecydowała się nie dzielić od razu radosną wiadomością. Wieści o zostaniu mamą przekazała dopiero na początku majówki, pokazując przepiękne ciążowe zdjęcie, które zostało wykonane jeszcze w 2020 roku.

Dziś Sarsa postanowiła pokazać pierwsze wspólne zdjęcie z maleństwem. Jak na razie szczęśliwa mama nie zdecydowała się jeszcze pokazać wizerunku dziecka, ale opublikowała wzruszający kadr, jak trzyma ukochane maleństwo za rączkę. Przy okazji zdradziła, że urodził jej się synek, o czym świadczą dodane do wpisu emotikony:

Zobacz także

Dziękujemy za wszystkie życzenia i życzliwości w DM. Nie wszystkim zdołałam odpisać więc dziękuję tutaj ❤️
♒♂️????????????????‍????

Jeszcze raz gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Zobacz także: Sarsa już tak nie wygląda! Wokalistka przeszła totalną metamorfozę

Sarsa pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z dzieckiem i zdradziła, że urodził jej się synek.

Sarsa ukrywała ciążę przez 9. miesięcy. Została mamą 21 stycznia 2021 roku.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama