Wszystko jasne! Polską reprezentantką na Eurowizję Junior 2021 została Sara James, zwyciężczyni ostatniej edycji "The Voice Kids". Młoda wokalistka w finale programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" pokonała Miłosza Świetlika i Marysię Stacherę, zdobywając komplet punktów od jurorów i widzów. Na Eurowizji Junior 2021, która już w grudniu w Paryżu, wykona utwór "Somebody". Ma szansę na wygraną?

Reklama

Sara James jedzie na Eurowizję Junior 2021! Kim jest 13-letnia wokalistka?

Widzowie "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2021" dziś wybrali polskiego reprezentanta na konkurs Eurowizji Junior 2021. Bez konkurencyjna okazała się Sara Egwu James, która zdobyła sławę już w ostatniej edycji "The Voice Kids", którą wygrała. Kim jest? 13-letnia Sara pochodzi z muzykalnej rodziny. Śpiewa oraz uczy się gry na pianinie. Od czterech lat szlifuje umiejętności wokalne w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Poza śpiewaniem lubi poeksperymentować w kuchni. Ma trojkę młodszego rodzeństwa, mieszka w Ośnie Lubuskim. Skąd jej egzotyczna uroda? Jej mama jest Polką, zaś tata pochodzi z Nigerii.

East News

Piosenka Sary James na Eurowizję Junior 2021 - posłuchaj "Somebody"

W niedzielnym odcinku "Szansy na sukces" Sara James miała okazję zaśpiewać utwór, który zaprezentuje również na Eurowizji Junior 2021. To piosenka "Somebody", którą skomponowali Dominik Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki, Patryk Kumór oraz Tom Martin (którzy odpowiadają również m.in. za eurowizyjny hit Viki Gabor "Superhero"). Będzie hit? Nie mamy wątpliwości!

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie się odbędzie?

Tegoroczna Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w Paryżu! Hasłem przewodnim konkursu będzie „Imagine”! Na razie znane są utwory z Niemiec i Holandii. Rok temu Polskę reprezentowała Alicja Tracz, która zajęła 9. miejsce. Wcześniej były to Roksana Węgiel oraz Viki Gabor, którym udało się wygrać, dzięki czemu Eurowizja Junior dwa razy odbyła się w Polsce.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020: Valentina z Francji śpiewała z playbacku? 11-letnia wokalistka zabrała głos

Zobacz także
East News

Jak Sara James zareagowała na wygraną w "Szansie na sukces"?

Hi guys! Jestem Sara James i udało mi się wygrać „Szansę na sukces” i jadę na Eurowizję do Paryża! Jestem taka podekscytowana. Dziękuję wszystkim, moim fanom i osobom, które mnie zawsze wspierają! - mówiła tuż po ogłoszeniu werdyktu!

Sarze gratulujemy i czekamy na jej występ we Francji!

Reklama

Zobacz także: Jak wyglądał kiedyś zwycięzca Eurowizji Damiano David z zespołu Måneskin? Jest nie do poznania

Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama