Damiano David od czasu występu na Eurowizji 2021 jest na ustach wszystkich. 22-letni wokalista włoskiego zespołu Måneskin dzięki zwycięstwu na Eurowizji zyskał międzynarodową sławę, a jego talentem i aparycją zachwycają się fani na całym świecie. Ogromne emocje budzą nie tylko plotki, jakoby Damiano David zażywał narkotyki podczas finału 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, ale też ekscentryczny styl muzyka, jego liczne tatuaże, kolczyki, długie włosy, jak również zamiłowanie do mocnego makijażu. A jak lider Måneskin wyglądał zanim stał się sławny? Zobaczcie jego zdjęcie ze szkolnych lat. Aż trudno go rozpoznać!

Reklama

Jak wyglądał kiedyś zwycięzca Eurowizji 2021 - Damiano David z zespołu Måneskin?

Włoski zespół rockowy Måneskin 22 maja wygrał 65. Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 brawurowo wykonując swój utwór "Zitti e Buoni". To właśnie nagrania z ich występu szturmem podbiły media społecznościowe, a fani na całym świecie zachwycili się 22-letnim liderem grupy - Damiano Davidem. Atrakcyjny 22-latek szybko został okrzyknięty bożyszczem nastolatek, a na TikToku pojawiło się wiele challenge'y nawiązujących do jego ekstrawaganckiego wyglądu. Jak się jednak okazuje, Damiano David nie zawsze był długowłosym brunetem z zamiłowaniem do tatuaży, jakiego poznaliśmy podczas Eurowizji 2021.

HOLLANDSE HOOGTE/East News

Damiano David podbił scenę nie tylko udaną piosenką, ale przede wszystkim charakterystycznym wyglądem. Włoski piosenkarz wykonując "Zitti e Buoni" wyróżniał się strojem, wysokimi butami na obcasie oraz wyrazistym makijażem.

Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Okazuje się, że jeszcze kilka lat temu Damiano David prezentował się całkiem inaczej. Jako nastolatek włoski artysta stawiał na naturalność i modne, klasyczne stylizacje. Co ciekawe, zanim lider Måneskin poczuł miętę do długich włosów i mocnego makijażu, zachwycał schludnie przystrzyżonymi włosami w odcieniu karmelu z blond refleksami. Nie wierzycie? Zobaczcie jego zdjęcia ze szkolnych lat!

Trzeba przyznać, że na zdjęciach sprzed lat Damiano David jest wręcz nie do poznania. A wy w której wersji go wolicie. Ugrzecznionej sprzed lat, czy obecnej - rockowej?

Zobacz także

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2021: w Operze Leśnej wystąpi Maneskin, zwycięzcy Eurowizji 2021!

AP/Associated Press/East News
Reklama

Fanom przypominamy, że już dziś wieczorem zespół Maneskin wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2021! Będziecie oglądać ich koncert? My z pewnością! Spójrzcie na zdjęcie artystów z Sopotu.

VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama