W finałowym odcinku "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2021" o swój wyjazd do Paryża i walkę o pierwsze miejsce dla Polski w konkursie Eurowizji Junior walczyło troje utalentowanych wokalistów: Sara James, Miłosz Świetlik Skierski i Marysia Stachera. Widzowie i jury zdecydowali, że Polskę będzie reprezentować 13-letnia Sara James, doskonale znana widzom z programu "The Voice Kids".

Reklama

Eurowizja Junior 2021 - kto będzie reprezentować Polskę?

Uczestnicy finału rozpoczęli konkurencję od prezentacji piosenek, które były śpiewane podczas eliminacji do "Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2021". Sara James wybrała bardzo trudny utwór Céline Dion "My heart go on" z którym świetnie sobie poradziła. Z kolei Miłosz Świetlik Skierski zaśpiewał uwielbianą przez najmłodszych piosenkę "Na wyspach Bergamutach". Marysia Stachera zdecydowała się na wykonanie największego hitu Roksany Węgiel, "Anyone I want to be", którą to piosenką Roxie zwyciężyła konkurs europejskiej piosenki trzy lata temu. Widzowie mieli więc możliwość poznać wokalne możliwości młodych artystów, a te okazały się być naprawdę duże!

Piotr Molecki/East News

Piosenki autorskie, czyli propozycje młodych artystów utworów, które chcieliby wykonać na Eurowizji, wszystkich zachwyciły i wybór najlepszej okazał się być bardzo trudny. Jednak w obu głosowaniach widzów i jury to właśnie Sara James otrzymała pierwsze miejsce! Młoda wokalistka nie kryła ogromnego wzruszenia! 19 grudnia w Paryżu to właśnie Sara będzie reprezentować Polskę na Eurowizji!

Mam taki natłok myśli, że nie wiem co powiedzieć! -wyznała pełnym wzruszenia głosem Sara, dowiedziawszy się, że to właśnie ona wygrała eliminacje!

Piotr Molecki/East News
Reklama

W występach młodych artystów wspierała Roksana Węgiel, która zaznaczyła, że wszyscy są już zwycięzcami, skoro znaleźli się w finałowych eliminacjach. Oprócz Roxie występy młodych gwiazd obserwowała Ala Tracz, zeszłoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior i Edyta Górniak.

Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama