Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram

 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 

Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram

Udział Sandry w "Hotelu Paradise" był bardzo emocjonalny. Zdradziła, że nie chciała w programie pokazać swojej prawdziwej wrażliwej strony i wykreowała postać, która pomogła jej przetrwać. Niestety znajomości, które zostały zawarte przez Sandrę podczas pobytu na rajskiej wyspie nie przetrwały. Uczestniczka poinformowała fanów, że nie chce być już łączona z pozostałymi członkami ekipy z pierwszego sezonu. 

Zobacz także:  "Hotel Paradise": Sandra w programie nie była sobą? "To była postać, która pomagała mi przetrwać"

Sandra z "Hotelu Paradise" o pozostałych uczestnikach programu

Uczestnicy "Hotelu Paradise" już na Bali nie ukrywali tego, że nie pałają sympatią do Sandry. Maciej, który na początku był jej partnerem, zdecydował się nawet wypowiedzieć parę ostrych słów przed kamerami, za co ostatecznie przeprosił Sandrę. Uczestniczka przyznała, że nie chciała mu wybaczyć tak od razu. Okazuje się jednak, że Sandra nie chce kontynuować znajomości z żadnym uczestnikiem, którego poznała w "Hotelu Paradise". Na swoim Instagramie opublikowała stanowczy wpis: 

Deklaruje, że nie będę odpowiadać na pytania dotyczące HP. Dziś w relacji zrobię ostatnie Q&A w tym temacie. @sandra.hotelparadise Jednocześnie proszę łączyć mnie z „programem telewizyjnym” jakim jest @hotelparadise.tvn7 a nie z jego uczestnikami. Dziękuję 💖🤏🏼😁

Sandra już wcześniej przyznała, że ma kontakt z uczestnikami tylko podczas nagrywek do "Hotelu Paradise - powrót z raju", gdzie każdy z nich, z powodu koronawirusa, łączy się ze swojego domu przez kamerki internetowe. Myślicie, że to definitywny koniec znajomości Sandry z resztą ekipy? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Sandra bardzo szczerze o Marcie: "Nie polubimy się. Dwa różne światy!"

Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce utrzymywać kontaktu z pozostałymi uczestnikami programu 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Mosakowska (@rasowasarna)

"Hotel Paradise": Sandra bardzo szczerze o Marcie: "Nie polubimy się. Dwa różne światy!"

Uczestniczka przyznała, że nie żałuje udziału w programie ale nie chce już odpowiadać na żadne pytania dotyczące "Hotelu Paradise". 

Sandra krytykuje wygląd Marty w "Hotel Paradise"
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08