Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews

Sąd uznał, że Jarosław Bieniuk jest winny! Były piłkarz usłyszał wyrok w głośnej sprawie! 

Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews

Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok w głośnej sprawie! Jak informuje "Super Express" dziś, w piątek 26 czerwca, w sopockim sądzie odbyła się sprawa podczas której Jarosław Bieniuk odpowiadał na na zarzut udzielania narkotyków dwóm osobom. Chodzi o głośną sytuację sprzed ponad roku, kiedy znajoma byłego piłkarza oskarżała go o gwałt. Prokuratura nie postawiła wówczas Bieniukowi zarzutu gwałtu, na który nie znaleziono dowodów, a jedynie zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Dziś sąd wydał wyrok w tej sprawie!

Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok

Według doniesień "Super Expressu" Jarosław Bieniuk w sądzie pojawił się w towarzystwie swoich adwokatów, a na sali rozpraw zabrakło Sylwii Sz. - kobiety, która oskarżała byłego piłkarza o brutalny gwałt. Jaki wyrok usłyszał Jarosław Bieniuk? Według sądu sportowiec jest winny, ale postępowanie zostaje umorzone na rok. 

Sąd uznał oskarżonego za winnego udzielenia po jednej porcji kokainy osobom Sylwii Sz. i Katarzynie N. Warunkowo umarza postępowanie na jeden rok. Wina i społeczna szkodliwość czynu nie są znaczne. Oskarżony ma pokryć też koszta sądowe oraz zapłacić 5 tys. zł grzywny- mówiła sędzia Małgorzata Przybylska-Lewandowska. 

Jak wyrok sądu skomentował adwokat Jarosława Bieniuka? 

Jarosław Bieniuk nigdy nie przyznał się do winy. W naszej ocenie sprawa została umorzona i to chcemy podkreślić. W tym momencie mój klient nie jest osobą karaną- w rozmowie z "Super Expressem" powiedział mecenas Marcin Puszyński.

Sam Jarosław Bieniuk do tej pory nie skomentował wyroku, który zapadł  dziś w Sądzie Rejonowym w Sopocie. 

Zobacz także: Jarosław Bieniuk szczerze po filmie Latkowskiego! "Stałem się ofiarą niektórych osób"

Jarosław Bieniuk usłyszał dziś wyrok.

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

 

 

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59