Sabrina odwiedziła Polskę

Pamiętacie kontrowersyjną piosenkarkę Sabrinę? To właśnie ona była jedną z największych gwiazd muzyki lat 80-tych. Piosenkarka pochodząca z Włoch zasłynęła z melodyjnych, dyskotekowych utworów, oraz dość skąpych strojów, które stały się wręcz jej znakiem rozpoznawczym. W klipie do słynnej piosenki "Boys (Summertime Love)" Sabrina zaszokowała opinię publiczną pokazując, niby przypadkiem, gołe piersi.

Po wielu latach od swojego debiutu Sabrina wciąż jest obecna w świecie muzyki. Kilka lat temu mogliśmy zobaczyć ją na Festiwalu w Sopocie, gdzie wykonała swój największy przebój. Gwiazda przypomniała o sobie i o swoim... biuście. Podczas szaleństwa na scenie,  znowu wyskoczyły jej piersi.

Okazuje się, że Sabrina była również gwiazdą wielkiego koncertu podczas Sunrise Fashion Festival w Kołobrzegu. Tym razem jednak obyło się bez kontrowersyjnych wpadek. Być może dlatego, że zdecydowała się na zabudowany strój, który zakrywał kobiece kształty artystki.

Sabrina wciąż ma tłumy wielbicieli, do których z pewnością należy celebrytka, Paula Marciniak, która jakiś czas temu postanowiła nagrać cover piosenki "Boys, boys, boys". Zobacz: Tylko u nas! Paula Marciniak jak Sabrina! Zdjęcia!

Zobacz jak się zmieniła gwiazda sprzed lat. Wciąż jest tą seksbombą, którą mogliśmy podziwiać 30 lat temu? 

Więcej na temat Sabrina