Paula Marciniak nie zwalnia tempa. Cały czas promuje swoją płytę, a oprócz tego postanowiła nagrać wakacyjny przebój. Postawiła na wszystkim znany hit lat 80. i 90. - "Boys Boys Boys" Sabriny.

Reklama

Skąd pomysł na cover?

- Namówiła mnie do tego menadżerka Tomka Luberta, Justyna Tomańska. Powiedziała:
" Paula, ty masz cycki! Zrób dla jaj coś takiego!"
- wyznała nam piosenkarka. - Lubię muzykę taneczną, więc stwierdziłam, czemu nie! Nie mam żadnego coveru, żadnego remiksu znanego przeboju, a hit Sabriny zawsze mi się podobał.

Paula ma nadzieję, że na nowo zaaranżowany przebój ma szansę stać się wakacyjnych hitem.

- Dostaję bardzo dużo maili od fanów, że im się podoba. Jest już sporo odtworzeń - cieszy się Paula. Jak twierdzi nie brakuje także osób, którym piosenka nie przypadła do gustu. Paula jednak zupełnie się tym nie przejmuje.

Zobacz także

Jak wiadomo teledysk do wielkiego przeboju Sabriny w czasie jego wydania (1987) był bardzo ostry, przepełniony seksem.

Paula kręcąc swój klip również porusza się w gorących klimatach.

- Chcemy nakręcić klip nieco z bardziej nowoczesnej strony, ale nie zabraknie w nim dużo pięknych dziewczyn. Będzie seksownie, ale będzie też krótka fabuła. Mam nadzieję, że uda mi się połączyć ten seks, którym emanowała Sabrina z czymś nowym. Nie chcę całkowicie powielać tej wokalistki. Chcę także dodać coś od siebie - stwierdziła artystka.

Z pewnością wielu panów drżało oglądając Sabrinę w mokrym, prześwitującym kostiumie. Paula również chce zapewnić swoim fanom takie emocje, a niewątpliwie ma do tego warunki! Możemy zdradzić, że niestety białego bikini zabraknie, ale zastąpi je seksowny czarny strój!

Zdjęcia do klipu co prawda nie powstały nad morzem śródziemnym, ale w Nieporęcie nad Zalewem Zegrzyńskim.

UWAGA! Seksowne zdjęcia Pauli na basenie opublikujemy już wkrótce!

Zobaczcie tylko u nas zdjęcia z teledysku!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama