Nowe oblicze Greya - zdjęcia z planu filmu Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson na planie filmu Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya - suknia ślubna Any
Nowe oblicze Greya - zdjęcia z planu filmu
1/5
Nowe oblicze Greya - zdjęcia z planu filmu

 

Już w piątek (9 lutego) na ekrany polskich kin trafi film "Nowe oblicze Greya". Fani filmów i książek o "Greyu" są podekscytowani premierą, ale zdają sobie też sprawę, że to już ostatnia część filmu. Jamie Dornan i Dakota Johnson już więcej nie wcielą się w role Christiana Greya i Any Steele. Para od kilku dni promuje swój film - najpierw w Los Angeles, a teraz w Paryżu. Co po europejskiej i amerykańskiej premierze sądzą krytycy filmowi na temat "Nowego oblicza Greya"? Czy sprawdzą się podejrzenia Ani Wendzikowskiej, która w rozmowie z Party.pl stwierdziła, że ostatnia część filmu nie będzie udana? Zobaczcie kolejne slajdy! 

 

ZOBACZ: Jamie Dornan zdradził, jak były nagrywane sceny seksu w "Nowym obliczu Greya" i do czego służy "mała torebka"! ;)

2/5
Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey
East News

 

"Nowe oblicze Greya" było realizowane zaraz po zdjęciach do 2. części filmu "Ciemniejsza strona Greya". Sceny kręcono w Kanadzie, na południu Francji oraz w Paryżu. W ostatniej części filmu zobaczymy szczęśliwy koniec historii milionera Christiana i skromnej studentki Any, którzy wezmą ślub i pojadą w podróż poślubną. Co o filmie "Nowe oblicze Greya" sądzą krytycy filmowi?

 

"Ana Steele ma w sobie trochę więcej humoru i życia. Christian Grey jest za to takim nudziarzem, że można odnieść wrażenie, że Dornan celowo dodaje mu sztywności, wypowiadając swoje kwestie, jakby czytał z telepromptera", pisze reporter "Hollywood Reporter".

Co jeszcze piszą krytycy w zagranicznych mediach? Sprawdź tutaj.

 

ZOBACZ: Jamie Dornan spojrzał na biust fanki, a wtedy Dakota Johnson...

3/5
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan
East News

 

Według krytyków producenci chcieli spełnić prośby fanów poprzednich części, którzy prosili o to, żeby było więcej scen w "pokoju zabaw" Christiana czy pokazania luksusowego życia milionera i jego ukochanej. Efekt?

- Szuflada pełna wibratorów jeszcze nigdy nie wyglądała tak elegancko, pisze "Hollywood Reporter".

A jak oceniają sceny seksu?

4/5
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson na planie filmu Nowe oblicze Greya
East News

 

Wokół scen seksu w "Greyu" krążyły już legendy. Mówiło się, że Dakota Johnson ma dublerkę pośladków, a Jamie nie chce pokazać wszystkiego, choć producenci bardzo go do tego namawiali. Przy 1. części dużo pisało się o tym, że między aktorami nie iskrzy, ale przy 2. części już lepiej oceniano ich sceny seksu. Co piszą teraz? Choć reżyser chciał, żeby sceny łóżkowe były pikantne i perwersyjne to ponoć wypadają zbyt poważnie, "niczym w gumowych rękawiczkach i z użyciem płynu antyseptycznego".

5/5
Nowe oblicze Greya - suknia ślubna Any
Instagram

Wybierzecie się na film "Nowe oblicze Greya"?