Nowe oblicze Greya - Jamie Dornan pozuje do zdjęć Dakota Johnson, Jamie Dornan Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan 50 twarzy greya Ciemniejsza Strona Greya, 50 Twarzy Greya, Dakota Johnson, Jamie Dornan
Nowe oblicze Greya - Jamie Dornan pozuje do zdjęć
East News
O nie! Czy to możliwe?
1/5
Nowe oblicze Greya - Jamie Dornan pozuje do zdjęć
East News

Premiera „Nowego oblicza Greya” coraz bliżej! Już 9 lutego w kinach pojawi się kolejna filmowa część z cyklu „50 twarzy Greya”. Fani z niecierpliwością czekają na premierę, a tymczasem my musimy nieco zmącić ich radość - wszystko wskazuje bowiem na to, że to ostatni film na podstawie powieści E.L.James! Jamie Dornan udzielił wywiadu, który nie pozostawia wątpliwości. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Nie możesz się doczekać premiery „Nowego oblicza Greya’’? Oto 8 rzeczy, których nie wiesz o filmie! EKSKLUZYWNE VIDEO

2/5
Dakota Johnson, Jamie Dornan
East News

„Nowe oblicze Greya” to ostatnia część trylogii „50 twarzy Greya”, autorstwa E.L.James, jak również trzeci film na podstawie powieści. Wiadomo już, że niedługo do księgarni trafi czwarta książka James „Mroczniej”, tym razem pisana z perspektywy samego Greya. Nie oznacza to jednak, że zostanie nakręcony czwarty film. 

 

Zobacz: Dakota Johnson ma piękne ciało! Możemy je podziwiać w filmach o Greyu. Jak o nie dba? Trenerzy aktorki zdradzają szczegóły!

3/5
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson i Jamie Dornan
East News

Jamie Dornan nie pozostawia wątpliwości w tym temacie... Aktor pojawił się w programie Lorraine Kelly i gdy został zapytany, czy „Nowe oblicze Greya” będzie ostatnim filmem z cyklu, odpowiedział:

 

- Tak, tak myślę, nie ma już więcej książek. James napisała kolejną książkę z perspektywy Christiana, ale już to widzieliśmy. Zrobiliśmy już o tym filmy, to ta sama historia, nie powtórzymy ich - powiedział.

 

Zobacz: Marzą o nim miliony fanek, a dla niego liczy się tylko żona! Jak kocha Jamie Dornan, filmowy Christian Grey?

4/5
50 twarzy greya
Facebook

Jakby tego było mało, Dornan najwyraźniej ma już dość wcielania się w postać Greya.

 

- Robię się na to za stary - stwierdził. 

 

Zobacz: Już niedługo premiera „Nowego oblicza Greya”! Przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części... Pamiętacie je wszystkie?

5/5
Ciemniejsza Strona Greya, 50 Twarzy Greya, Dakota Johnson, Jamie Dornan
Promotional photos "Fifty Shades Darker"! / Facebook / 50 Twarzy Greya
Więcej na temat 50 twarzy Greya Jamie Dornan