Nowe oblicze Greya plakat Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey Nowe oblicze Greya - gorące sceny w zwiastunie Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya - suknia ślubna Any
Nowe oblicze Greya plakat
East News
1/5
Nowe oblicze Greya plakat
East News

"Nowe oblicze Greya" okazało się prawdziwym hitem! I niektórym fanko z pewnością przykro jest, że już więcej ekranizacji tego hitu nie będzie. Każda produkcja z cyklu "50 twarzy Greya" zawsze wzbudza ogromne emocje, głównie ze względu na gorące sceny erotyczne. Teraz Jamie Dornan, wcielający się w rolę Christiana Greya", zdradza, w jaki sposób są kręcone sceny seksu! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Perwersyjny Grey jest na na co dzień.. kochającym mężem i ojcem! Wyjątkowe ZDJĘCIA Jamiego i jego rodziny!

 

"Nowe oblicze Greya" - to jeszcze nie koniec!

PS. Z nowym wydaniem magazynu Party możecie kupić książkę z filmem na DVD "NOWE OBLICZE GREYA"! Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru: Jamie Dorman i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w "Nowym obliczu Greya" - klimatycznej historii wieńczącej fenomen znanej na całym świecie serii. Dostępna także z magazynem VIVA!

Jamie Dornan, "Nowe oblicze Greya"

2/5
Nowe oblicze Greya - Ana i Christian Grey
East News

Jamie Dornan pojawił się w programie "Jimmy Kimmel Live", gdzie opowiedział o scenach seksu w "Nowym obliczu Greya". Nie da się ukryć, że ten temat rozpala wyobraźnię, jednak odpowiedź Jamiego była bardzo zaskakująca!

 

Zobacz: Mamy najnowszy zwiastun "Nowego oblicza Greya". Nie brakuje NAPRAWDĘ gorących scen!

3/5
Nowe oblicze Greya - gorące sceny w zwiastunie
YouTube

Jamie Dornan wyjawił, że w czasie kręcenia scen seksu zakrywa swoje miejsce intymne "małą torebką". Widzów rozbawiło to stwierdzenie, bo aktor użył słowa "wee", które w Irlandii określa "coś małego". Jamie szybko wytłumaczył się ze swoich słów.

 

To oczywiście nie znaczy, że w środku też jest coś małego - powiedział. 

 

Zobacz: "Ich gorący i zmysłowy romans zakończył się złamanym sercem". Znamy szczegóły nowej książki o Greyu "Mroczniej"! 

4/5
Nowe oblicze Greya
YouTube

Jamie zdradził także, jakie relacje łączą go z Dakotą, która gra rolę Anastasii. 

 

 

Nasze relacje są prawie takie jak między bratem i siostrą. (…) Kochamy się i szanujemy, czujemy się ze sobą dobrze  - powiedział aktor.

 

Zobacz: Dakota Johnson jest w ciąży?! „Wygląda nieco inaczej niż wcześniej” 

5/5
Nowe oblicze Greya - suknia ślubna Any
Instagram

Wybieracie się do kin na premierę "Nowego oblicza Greya"?

 

Zobacz: Mamy teledysk, który promuje "Nowe oblicze Greya"! Tego nie możecie przegapić!

Więcej na temat 50 twarzy Greya Jamie Dornan