Justyna Żyła na Flesz Fashion Night, Piotr Żyła Piotr Żyła hejt Justyna Żyła rozwodzi się z mężem Piotr Żyła z żoną, Justyną
Justyna Żyła na Flesz Fashion Night, Piotr Żyła
EN/ONS
Zobacz, jakie zdjęcie dodała Justyna!
1/4
Justyna Żyła na Flesz Fashion Night, Piotr Żyła
EN/ONS

 

Piotr Żyła rozwodzi się z żoną! O problemach w związku Piotra i Justyny mówi się już od kilku miesięcy. Na początku roku Justyna wydała kilka szokujących oświadczeń, w których oskarżyła swojego męża o zdradę i przyznała, że skoczek wyprowadził się z ich rodzinnego domu. Justyna sugerowała również, że sportowiec nie poświęca zbyt wiele uwagi ich dzieciom. Piotr Żyła dość długo nie komentował doniesień na swój temat, jednak kilka tygodni temu w programie "Uwaga! TVN" ze szczegółami opowiedział, jak razem z Justyną walczyli o ich małżeństwo. Niestety, skoczek zdradził wówczas, że nie chce być ze swoją żoną.

Podjąłem decyzję o rozwodzie. Trzeba niektóre decyzje przyjąć i zacząć funkcjonować od nowa - powiedział w programie "Uwaga! TVN".

Teraz "Super Express" informuje, że rozwód Justyny i Piotra Żyłów właśnie się rozpoczął! Więcej szczegółów na następnej stronie! Zobaczcie, jak komentuje to Justyna Żyła! 

 

Zobacz także: Justyna Żyła opublikowała kolejny poruszający wpis. "Moje dzieci nie będą płakać przez człowieka, który jest ich ojcem"

2/4
Piotr Żyła hejt
Instagram

To już koniec małżeństwa Justyny i Piotra Żyłów?  Niestety, według informacji "Super Expressu" wszystko na to wskazuje! Dziennik informuje bowiem, że para spotkała się dziś na pierwszej rozprawie rozwodowej w sądzie w Bielsku-Białej. 

Justyna i Piotr do tej pory nie skomentowali medialnych informacji, ale to co dziś rano opublikowała w sieci żona skoczka może być dowodem na to, że ich rozwód stał się faktem. 

Zobaczcie, co napisała!

Zobacz także: "Jak zostawia cię mąż z dwójką dzieci..." Korwin Piotrowska komentuje głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną

3/4
Justyna Żyła rozwodzi się z mężem
Instagram

Justyna Żyła opublikowała swoje zdjęcie, na którym pojawiła się ikonka ze złamanym sercem i poruszający podpis. 

Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki - napisała na InstaStories. 

 

Zobacz także: W "Dzień Dobry TVN" zapytano Żyłę o kochankę Piotra! Jak zareagowała?

4/4
Piotr Żyła z żoną, Justyną

Myślicie, że para skomentuje medialne doniesienia dotyczące ich rozwodu?