Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Piotr Żyła chciał ratować małżeństwo z Justyną! "Próbowaliśmy terapii małżeńskiej" Powiedział wprost, czy do niej wróci!

Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Od momentu kiedy Justyna Żyła poinformowała na swoich mediach społecznościowych o tym, że Piotr Żyła wyprowadził się do kochanki i zostawił ją i ich dzieci, w mediach zagrzmiało. Jedni opowiadali się po stronie Justyny - samotnej matki z dziećmi, inni uważali że w tej sytuacji to Piotr jest ofiarą. Do tej pory znaliśmy tylko wersję Justyny, która informowała o wszystkim swoich fanów na Instagramie. Teraz to Piotr zabrał głos. Powiedział, że na początku chciał ratować małżeństwo z Justyną, ale to nie było takie proste - kłótni było coraz więcej, nie pomogła nawet terapia małżeńska (Piotr Żyła PIERWSZY RAZ zabrał głos ws. rozstania z żoną! "To Justyna poinformowała mnie, że ma partnera"):

Próbowaliśmy z Justyną terapii małżeńskiej. Ale to szło w złym kierunku - powiedział w rozmowie z dziennikarką "Uwaga TVN".

 

Czy Piotr Żyła wróci do Justyny?

Czy Piotr Żyła widzi jeszcze szansę na to, żeby zejść się z Justyną? Odpowiedź Piotra była jednoznaczna:

Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie. Trzeba niektóre decyzje przyjąć i zacząć funkcjonować od nowa - stwierdził skoczek.

Zobacz: Piotr Żyła ma nieślubne dziecko? Mocne oskarżenia Justyny! Skoczek milczy!

 

Przypomnijmy, afera zaczęła się w lutym 2018 roku - Justyna Żyła oskarżyła Piotra, że ma kochankę i zostawił ją samą z dziećmi. Piotr nie zabierał głosu w sprawie, za to Justyna informowała na swoich mediach społecznościowych o wszystkim, co się dzieje w jej życiu - relacjonowała nawet na Instagramie moment, kiedy Żyła wynosił swoje rzeczy z domu.

 

Czy po głośnym materiale "Uwaga TVN" Justyna Żyła będzie chciała odpowiedzieć Piotrowi?

 

Więcej: Groził pobiciem? Szantażował żonę? Piotr Żyła przedstawił swoją wersję wydarzeń w "Uwadze TVN"!

 

Piotr i Justyna byli pięknym małżeństwem. Do momentu... Justyna Żyła pokazała na Instagramie moment, kiedy Piotr zabierał swoje rzeczy z domu.

Pakowanie , Justyna Żyła relacjonuje

 

Pobrali się kiedy mieli po 18 lat.

Justyna Żyła, żona Piotra Żyły
East News/Oficjalny Facebook

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01