Party Stories
Justyna Żyła - zdjęcia nago, rozbierana sesja
playboy.pl
Newsy

W "Dzień Dobry TVN" zapytano Żyłę o kochankę Piotra! Jak zareagowała?

Czy ją zna?!

 

Justyna Żyła opowiedziała w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" Mateuszowi Hładkiemu o swoich planach na przyszłość i sesji w "Playboyu". A także, czy zdecyduje się na rozwód. Czy Justyna nadal ma żal do Piotra Żyły i czy poznała jego kobietę, którą żona Piotra oskarżała o powód ich rozstania?

 

Dziennikarz zadawał jej odważne pytania. M.in. o to, czy sesja dla "Playboya" to manifest a może sygnał dla męża? 

- Młodo zostałam matką. Wiadomo, że były jakieś tam kompleksy. Do tej pory, wiadomo, każda kobieta jakieś ma. Ale zawsze chciałam zrobić sobie taką sesję na pamiątkę, póki teraz czuję się pewna siebie, atrakcyjna i chciałam to uwiecznić, i mieć pamiątkę na starość. Nie wiem, czy mogę powiedzieć sama o sobie, ale podobają mi się te zdjęcia, naprawdę - powiedziała Żyła.

- No i to hasło - "Góralu, czy ci nie żal?" - zwrócił uwagę Hładki.

- Hasło akurat odbieram trochę tak, że tak powiem, dla mnie to jest zabawne. Myślę, że Piotr się na to nie obrazi - odpowiedziała.
 

 

Justyna podkreśliła, że nie zrobiła sesji tylko dlatego, żeby pokazać Piotrowi Żyle co stracił.

 

- Zrobiłam to wyłącznie dla siebie.

 

Żona skoczka wyjaśniła również, dlaczego nie wytrzymała i ogłosiła w mediach społecznościowych, że została porzucona przez męża:

- Na pewno nie było mu łatwo. Dużo osób uważało, że nie powinno się takich rzeczy upubliczniać. Ale powiem tak  - mnie to bardzo pomogło. Niektórzy wiedzieli o tej sytuacji, bliżsi i dalsi znajomi, a niektórzy byli do tego stopnia bezczelni, że pytali co tam u Piotrka: „kiedy wraca z obozu, z zawodów i tak dalej...”. To było dla mnie męczące. I czuję od tego czasu, jakby kamień mi z serca spadł.

 

Jakie teraz wyglądają jej relacje z mężem?

Nie chciałabym się wypowiadać na ten temat, ale myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

 

Justyna Żyła podkreśliła, że upublicznienie spraw prywatnych nie miało na celu wypromować jej osoby, nie korzystała z doradców od PRu czy wizerunku. 

"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem

 

Justyna Żyła o rozwodzie

 

Zobacz: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

 

Czy się rozwiedziecie? - zapytał Hładki.

- Nie chciałabym się na ten temat rozmawiać. To jest sytuacja, która dotyczy nas obojga, a nie chce wypowiadać bez konsultacji z nim. Zawsze coś pozostanie między nami. To nasze małżeństwo to pół naszego życia, mamy dwójkę dzieci. Dlatego nie warto chować żalu i urazy, bo to do niego prowadzi.

 

Dziennikarz zadał również bardzo mocne, osobiste pytanie: Czy znasz osobę z którą Piotr teraz jest?

- Nie znam i nie chciałabym komentować – ucięła krótko Justyna Żyła.

 

Zobacz: "Zapytałam, co on na to, a Piotrek...". Jak Piotr Żyła zareagował na sesję Justyny w Playboyu?

 

Justyna Żyła zaznaczyła, że teraz zaczyna nowe życie i nie chce popełniać wcześniejszych błędów. 

Sama chyba się w tej przestrzeni zamknęłam, bo chciałam stworzyć dzieciom stworzyć rodzinę bliską ideału, wynagrodzić tym, że ja z nimi jestem, to mnie przygasiło i to nie do końca było dobre.

 

Justyna przyznała, że teraz to się zmieni i że dostała propozycję napisania książki, ale kulinarnej! Żyła powiedziała, że teraz chce się zająć swoim blogiem kulinarnym.

 

Zobacz: Okładka Justyny Żyły dla "Playboya" budzi kontrowersje! Dlaczego to zrobiła? "Za tym kryje się desperacja"

Justyna Żyła zaczyna nowe życie. 

Justyna Żyła w sesji dla Playboya - kulisy
Playboy

 

Justyna Żyła rozwiedzie się z Piotrem?

Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Żyła
East News, Playboy
Newsy
Ile Justyna Żyła dostała za rozbieraną sesję w "Playboyu"? To całkiem okrągła sumka!
Mówi, że zrobiła sobie prezent

  Rozbierana sesja Justyny Żyły dla "Playboya" stała się sensacją tygodnia. Żona jednego z najbardziej znanych skoczków narciarskich w Polsce trafiła na okładkę najnowszego wydania magazynu dla panów z bardzo sugestywnym tytułem "Góralu, czy ci nie żal". Wiadomo, to z jednej strony nawiązanie do słynnej piosenki ludowej, z drugiej jednak może to być komentarz do ostatnich wydarzeń w życiu państwa Żyłów. Na przełomie roku sporo emocji wywołała informacja, że Piotr Żyła odszedł od żony. Sesję i tytuł niektórzy odczytują jako... rodzaj zemsty. Teraz również okazuje się, że wiążą się z tym spore pieniądze. Jak informuje portal se.pl Justyna Żyła za rozbieraną sesję w "Playboyu" mogła dostać całkiem okrągłą sumkę! Jaką?   Ile Justyna Żyła dostała za sesję w Playboyu? Jak pisze se.pl, na nagich zdjęciach Justyna Żyła mogła zarobić aż 40 tys. zł! Czy było warto? Decyzja o udziale w sesji dla "Playboya" wzbudziła wiele kontrowersji.  "Za tym kryje się desperacja"   - komentowała w Party.pl specjalistka od spraw wizerunku. A jak tłumaczy to sama Justyna Żyła? W rozmowie z naszym portalem mówi, że nie żałuje decyzji. Zawsze znajdą się tacy, co będą komentować moją decyzję albo mówić, że matce nie wypada się rozbierać przed obiektywem. Dla mnie to jest piękna pamiątka i prezent na trzydzieste urodziny - powiedziała Justyna w Party.pl. A co Wy o tym myślicie? Było warto? Pieniądze mogą być kuszące...   Zobacz też:  Okładka Justyny Żyły dla "Playboya" budzi kontrowersje! Dlaczego to zrobiła?   Żyłowie byli piękną parą... I co, nie żal?

Piotr Żyła, Justyna Żyła, Playboy
Newsy
"Zapytałam, co on na to, a Piotrek...". Jak Piotr Żyła zareagował na sesję Justyny w Playboyu?
Nowy wywiad z Justyną!

  Już jest "Playboy" z nagą sesją Justyny Żyły. Czy ładna? Każdy oceni sam. Za to w mini wywiadzie Justyna zdradziła, czy mąż wiedział o jej sesji! Justyna Żyła zdradziła, czy konsultowała z mężem sesję dla Playboya. Okazuje się, że Piotr Żyła sam ją zachęcał!   Zobacz:  Okładka Justyny Żyły dla "Playboya" budzi kontrowersje! Dlaczego to zrobiła? "Za tym kryje się desperacja"   Czy Piotr Żyła wiedział o nagiej sesji żony?   - Zanim zadzwoniliście, może ze dwa dni wcześniej, rozmawialiśmy z Piotrkiem o tym, ze prowadzę bloga na Instagramie, że mi przybyło obserwujących, a on mówi" Ty tylu masz fanów, że zaraz dostaniesz propozycję sesji dla Playboya". Nagle dzwoni telefon od was. Byłam przekonana, że on maczał w tym place. Zapytałam, co on na to, a Piotrek: "zgódź się', no to się zgodziłam. Rok temu miałam taki pomysł żeby zrobić mu prezent na 30. urodziny, ale skończyło się tylko na tym, że Zenek Martyniuk mu zaśpiewał - czytamy w "Playboyu".   Emocje po rozstaniu Justyny i Piotra opadają. Ostatnio żona skoczka przyznała, że ich relacje są poprawne i powoli się dogadują.    Zobacz:  Kontrowersyjna celebrytka staje w obronie Justyny Żyły! "Sama przechodziłam przez piekło"   - Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że cała ta sytuacja między nami niedługo się unormuje. Piotr widuje się z dziećmi, ostatnio był w domu. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak, żeby dzieci jak najmniej na tym ucierpiały - wyznała w rozmowie z Super Expressem.   Zobacz:  Jak dbać o bladą cerę    Czy Justyna Żyła wybaczyła zdradę Piotrowi? - Powiem tak: wybaczyłam, ale nie zapomniałam, a Piotrkowi zawsze kibicowałam. Można powiedzieć, że dziś nasze relacje są poprawne - powiedziała dla SE.   A Ty co uważasz? Sesja...

Justyna Żyła w sesji dla Playboya - kulisy
Playboy
Newsy
Kontrowersyjna celebrytka staje w obronie Justyny Żyły! "Sama przechodziłam przez piekło"

  Żona Piotra Żyły zdecydowała się na rozbieraną sesję. To wzbudziło bardzo spore emocje. Najczęściej jednak przeważała opinia, że Żyła nie będzie traktowana poważnie jako porzucona żona!   Zobacz sesję  Justyny Żyły w Playboyu!     Jest jedna celebrytka, która doskonale rozumie decyzję Justynę o rozbieranej sesji. Esmeralda Godlewska popiera Żyłę, chwali to, że stawia na siebie i na swoją kobiecość! Co napisała o żonie Piotra Żyły na swoim Instagramie?   Zobacz:  Okładka Justyny Żyły dla "Playboya" budzi kontrowersje! Dlaczego to zrobiła? "Za tym kryje się desperacja"   Jeśli @justynazylarozebrała się dla sesji w Playboy to jest to jej sprawa. Sama przechodzilam przez piekło gdy dowiedziałam się o zdradzie parnera z ,ktorym mam dziecko, każda samotna mama wie ile trudności i przez jak głębokie morze rozpaczy upokorzenia walki samej ze sobą musimy przepłynąć by wreszcie postawić kotwice na lądzie o nazwie WŁASNE JA . Jej życie jej sprawa , irytujący staje się temat osób ,które wciąż z subtelna nagością maja problem , może wreszcie czas odkryć swoją sile ! sile Kobiecości! Bo jesteśmy jak tytan ! Nic nas nie złamie ! Justynka jestem z Tobą 💓 #justynażyła #playboy#afera #playboypolska #kobietygórą.   Zobacz także:  Justyna Żyła NAGO na okładce Playboya! "Góralu, czy Ci nie żal"? Co na to Piotr?   Esmeralda wypowedziała się na temat Justyny Żyły.   Esmeralda też została porzucona i rozumie co czuje Żyła.    Justyna Żyła jeszcze rok temu, tworzyła szczęśliwy związek z Piotrem.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner