Mateusz Gessler na urodzinach Pasażu Tesco Dominik Rupiński na urodzinach Pasażu Tesco Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek na urodzinach Pasażu Tesco Mateusz Gessler i Dorota Gardias na urodzinach Pasażu Tesco Gwiazdy na urodzinach Pasażu Tesco
Gwiazdy na urodzinach Pasażu Tesco
AKPA

Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler, Dorota Gardias oraz Dominik Rupiński świętowali 20. urodziny Pasaży Tesco! Wielka urodzinowa impreza na której nie mogło zabraknąć gwiazd odbyła się w miniony weekend na warszawskim Gocławiu.

Jubileusz rozpoczął się od spotkania z  Dominikiem Rupińskim, znanym youtuberem młodego pokolenia. W sobotę został również rozstrzygnięty konkurs ogłoszony przez Pasaże Tesco i Mateusza Gesslera „Śniadanie na szóstkę”. Uczestnicy konkursu mieli wykonać kreatywne i przede wszystkim zdrowe drugie śniadanie do szkoły dla dzieci, a główną nagrodą był robot kuchenny oraz warsztaty z kucharzem. Po wręczeniu nagrody  Mateusz Gessler zaprosił dzieci do wzięcia udziału w jego warsztatach kulinarnych, w których pokazał ciekawe i smaczne przepisy dla najmłodszych. Wspólne gotowanie z Mateuszem okazało się ciekawą atrakcją nie tylko dla dzieci, które świetnie się przy tym bawiły, ale również dla ich rodziców obserwujących swoje pociechy. 

Co jeszcze działo się na imprezie urodzinowej Pasaży Tesco? Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia! 

Zobacz także: 5 pysznych przepisów Mateusza Gesslera, które nie tylko smakują, ale też pięknie się prezentują!

1/5
Mateusz Gessler na urodzinach Pasażu Tesco
AKPA

Na urodzinowej imprezie nie mogło zabraknąć Mateusza Gesslera, który jest ambasadorem kampanii. Podczas 20. urodzin Pasaży Tesco odbyły się kulinarne warsztaty, które poprowadził właśnie znany kucharz. 

2/5
Dominik Rupiński na urodzinach Pasażu Tesco
AKPA

Duże zainteresowanie szczególnie wśród młodych gości wzbudził młody Tik- Toker Dominik Rupiński i jego stanowisko z watą cukrową. Dominik z chęcią pozował do zdjęć i rozmawiał ze swoimi wiernymi fanami. 

3/5
Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek na urodzinach Pasażu Tesco
AKPA

Na wydarzeniu pojawiły się trzy główne gwiazdy kampanii jubileuszowej Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec oraz Dorota Gardias. Znane i lubiane gwiazdy od lat związane są z Pasażami Tesco. Spójrzcie na zjawiskowe kreacje wszystkich pań! 

4/5
Mateusz Gessler i Dorota Gardias na urodzinach Pasażu Tesco
AKPA

Gwiazdy błyszczały na  złotej ściance urodzinowej! 

5/5
Gwiazdy na urodzinach Pasażu Tesco
AKPA

Goście mogli zapoznać się również z szeroką ofertą sklepów jakie proponują im Pasaże Tesco - od ubrań i akcesoriów, po artykuły spożywcze z całego świata.

Program wydarzenia na pewno stał się zdecydowanie bardziej hot poprzez obecność czołowych gwiazd - Małgorzaty Rozenek-Majdan, Natalii Siwiec i Doroty Gardias czy wymienionego już ambasadora całej kampanii Mateusza Gesslera.