Małgorzata Rozenek skomentowała informacje o ciąży Anny Lewandowskiej. Kilka dni temu Robert Lewandowski obwieścił w trakcie meczu, że jego piękna żona spodziewa się dziecka. Później w wywiadzie przyznał, że Ania jest już na początku piątego miesiąca ciąży. Z gratulacjami dla przyszłych rodziców pospieszyli fani, przyjaciele ale i sam prezydent, Andrzej Duda. Teraz swoje gratulacje złożyli również Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Gwiazda TVN i jej mąż w rozmowie z Party.pl skomentowali radosną nowinę o ciąży Anny Lewandowskiej. Małgosia przyznała, że jej z pewnością by się nie udało utrzymać informacji o błogosławionym stanie przez pięć miesięcy. Czego gwiazda TVN zazdrości ciężarnej Lewandowskiej?

Ciąża jest naprawdę pięknym momentem (...) zazdroszczę Ani, że udało jej się zachować tajemnicę do piątego miesiąca. W moim przypadku byłoby to nierealne, od drugiego miesiąca już byłoby widać, że coś się dzieje. Najpierw bym spuchła na twarzy a w trzecim miesiącu miałabym brzuch jakie normalnie kobiety mają w siódmym. Więc tego zazdroszczę, bo przeżyła pięć miesięcy swojej ciąży w dużym spokoju.

Co jeszcze Małgorzata Rozenek powiedziała w rozmowie z nami? Kto wie, być może już wkrótce usłyszymy o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN i Radosław Majdan jeszcze przed ślubem mówili, że chcą powiększyć swoją rodzinę. Trzymamy kciuki ;)

 

Zobacz także: Pierwsze objawy ciąży: plamienie i przeczucia

 

Małgorzata Rozenek skomentowała informację o ciąży Anny Lewandowskiej.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na imprezie Martini
ONS