Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Roman Polański i Emmanuelle Seigner na okładkach Vivy
Viva
Newsy

Roman Polański z żoną na okładkach "Vivy!"

Jak stworzyli związek idealny?

Już jutro do sprzedaży trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem w kioskach znajdziemy aż dwie okładki! Pojawili się na nich Roman Polański i Emmanuelle Seigner. Gwiazdorska para w ekskluzywnym wywiadzie opowiada o tym jak stworzyć idealny związek, gdy się razem mieszka i pracuje. Aktorka opowiada również o macierzyństwie, przemijaniu, a reżyser zdradza dlaczego nie napisze biografii. Zobacz: Roman Polański z młodszą o 33 lata żoną w Cannes

Ponadto w numerze wywiad Agatą Passent i Wojciechem Kuczokiem. Jak zaczęła się miłość jak z bajki, która doprowadziła pisarza i felietonistkę do małżeństwa. W "Vivie!" znalazł się również interesujący artykuł na temat konfliktu Anny Skrobiszewskiej z Małgorzatą Potocką oraz tekst na poświęcony księżnej Kate.

Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z filmem "Przelotni kochankowie".

Roman Polański i Emmanuelle Seigner na okładkach Vivy

(ZAKAZ dalszego rozpowszechniania okładek bez uprzedniej pisemnej zgody wydawcy, tj. Edipresse Polska S.A.)

Roman Polański i Emmanuelle Seigner na okładkach Vivy

(ZAKAZ dalszego rozpowszechniania okładek bez uprzedniej pisemnej zgody wydawcy, tj. Edipresse Polska S.A.)

Gwiazdy na premierze filmu Polańskiego "Wenus w futrze":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Emmanuelle Seigner Viva!
Newsy
Roman Polański i Emmanuelle Seigner na okładce najnowszej Vivy!
Numer do kiosków trafi już jutro!

Już w czwartek 7. listopada do kiosków trafi najnowszy numer dwutygodnika Viva! Gwiazdą okładki został Roman Polański , zaś drugiej wersji tego samego wydania, jego zona Emmanuelle Seigner . A wszystko z powodu najnowszego filmu reżysera "Wenus w Futrze" z Emmanuelle w roli głównej. Zobaczcie więcej sesji zdjęciowych z udziałem gwiazd Roman Polański i Emmanuelle Seigner opowiadają o wspólnym życiu, dzieciach i pracy. Jak słynne małżeństwo dzieli, a raczej łączy życie prywatne od zawodowego? A co do tego w najnowszym wydaniu Vivy!? Agata Passent i Wojciech Kuczok ożenili się, czyli relacja z tego wydarzenia. A do tego wojna byłych kobiet Grzegorza Ciechowskiego. Małgorzata Potocka vs. Anna Skrobiszewska.   (Zakaz dalszego rozpowszechniania okładki bez uprzedniej pisemnej zgody wydawcy, tj. Edipresse Polska S.A.)

Agata Młynarska na okładce "Vivy!"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Agata Młynarska na okładce "Vivy!"
Dziennikarka o nowej pracy, miłości i powrocie do TVP

Już jutro do sklepów trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawiła się Agata Młynarska . Dziennikarka przeżywa ostatnio pasmo wielkich sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W szczerej rozmowie opowiedziała m.in. o nowej pracy, miłości i walce o swoją karierę. Ponadto w numerze znalazły się: ekskluzywna sesja z aktorami przebojowego serialu "Czas honoru", wywiady z Julią Pietruchą i Juliuszem Machulskim oraz ciekawe artykuły na temat Małgosi Beli i Coco Chanel . Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z książką Angeliny Joli "Notatki z podróży". ( ZAKAZ dalszego rozpowszechniania okładki magazynu "Viva!" nr 22(436)/2013 bez uprzedniej PISEMNEJ zgody wydawcy - Edipresse Polska S.A. ) Agata Młynarska poprawia urodę:

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner na okładce Vivy!
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Michał Wiśniewski z żoną w łóżku na okładce "Vivy!"
Pierwsza wspólna okładka i wywiad pary

Już jutro do sprzedaży trafi najnowszy numer "Vivy!". Tym razem na okładce pojawili się zakochani po uszy Michał Wiśniewski i Dominika Tajner . Para została uchwycona w czułych objęciach w łóżku. W środku magazynu znalazł się wywiad, w którym zakochani opowiadają o swojej miłości, wzajemnym docieraniu się i walce z demonami przeszłości. Zobacz: "Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość" Ponadto w numerze interesująca rozmowa z Magdą Gessler na temat smaków Polaków oraz ekskluzywny wywiad z Jowitą Budnik , która zagrała główną rolę w filmie "Papusza", a nad jej aktorskim talentem rozpływają się znawcy kina. Oprócz tego w "Vive!" sesja z udziałem prowadzących "Dzień Dobry TVN" oraz artykuł poświęcony głośnemu rozwodowi Huberta Urbańskiego . Nowy numer "Vivy!" w sprzedaży od jutra za 2,99 złotych. Kupisz go także z filmem "Iluzja". ( Zakaz dalszego kopiowania okładki bez uprzedniej pisemnej zgody wydawcy, tj. Edipresse Polska S.A. ) Michał Wiśniewski w nowej fryzurze w sesji "Vivy!":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner