Znana z serialu "Rodzina zastępcza" Joanna Trzepiecińska lada moment wróci do telewizji. Aktorka, która dzięki roli Alutki zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów, tym razem pojawi się w nowym show TVN. Artystka zasiądzie w jury programu "Mask Singer" - jednej z najbardziej strzeżonych i tajemniczych produkcji stacji. Wraz z Kubą Wojewódzkim, Kacprem Rucińskim oraz Julią Kamińską. Czwórka gwiazd będzie starała się odkryć tożsamość znanych osób, które będą występowały w show w przebraniach. Aktorka niedawno zdradziła, czy szykuje się powrót "Rodziny zastępczej" to telewizji. Czy Alutka ponownie będzie bawiła widzów?

Reklama

Joanna Trzepiecińska wspomina przygodę z "Rodziną zastępczą"

Joanna Trzepiecińska od lat jest kojarzona przede wszystkim z rolą poetki Alutki w "Rodzinie zastępczej". Są seriale, w których widzowie zakochują się od pierwszego wejrzenia i najchętniej oglądaliby je bez przerwy, co widać na przykładzie "Rancza" czy "Miodowych lat". Choć produkcje wreszcie się kończą, to role na długo jeszcze zostają z aktorami, o czym często przypomina im publiczność. Podobnie jest z Alutką. Joanna Trzepiecińska przyznała, że uwielbiała swoją postać.

Zobacz także: "Mask Singer": Kuba Wojewódzki pokazał jury nowego show. Jedna twarz jest dużym zaskoczeniem

PIOTR FOTEK/REPORTER

To była bardzo zapamiętana i lubiana rola przez publiczność. Do dziś odcinam od niej kupony sympatii. Bardzo lubiłam tę pracę - powiedziała na łamach serwisu Pudelek.pl.

Joanna Trzepiecińska przy okazji została zapytana o to, jakie są szanse na powrót "Rodziny zastępczej" do telewizji. Chociaż aktorka wyobraża sobie Alutkę jako postrzeloną babcię, to jednak kontynuacja serialu jest bardzo mało prawdopodobna. Wygląda na to, że produkcja nie doczeka się reaktywacji.

Chyba jako babcia Alutka. Musiałaby być bardzo postrzelona. Ale nie sądzę, żeby coś takiego miało powstać - zdradziła.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: "Przez Atlantyk": Antek Królikowski nie nosił obrączki w programie? Tłumaczył się przed Joanną Opozdą

Zobacz także
Reklama

Ta wiadomość z pewnością zasmuci fanów "Rodziny zastępczej". Mnóstwo widzów ponownie posłuchałoby tekstów Alutki. Na szczęście Joannę Trzepiecińską będziemy mogli oglądać w TVN już od soboty 5 Marca, gdy zacznie się program "Mask Sing". Będziecie oglądać?

Reklama
Reklama
Reklama