Jak na razie rodzina królewska nie wystosowała oficjalnego komunikatu w sprawie dokumentu "Harry i Meghan", który pojawił się na Netfliksie. Pod adresem royalsów padło kilka nieprzyjemnych zarzutów, które sugerują, że pałac Buckingham nie tylko nie chciał bronić Sussexów, ale także sam przekazywał prasie plotki o Meghan Markle, by tuszować swoje prawdziwe skandale. Możemy się domyślać, że Karol III nie będzie komentował publicznie produkcji Netflixa. Jednak możliwe, że kobiety z rodziny królewskiej, którym Meghan zaszła za skórę, znalazły sposób, by wbić jej szpilę — i to podczas świątecznego kolędowania!

Reklama

Księżna Kate z rodziną królewską uciera nosa Meghan Markle? Ten gest nie może być przypadkowy!

W dokumencie Netflixa Meghan Markle przyznała, że celowo łamała protokół i ubierała się na czarno. Udzielając wywiadu, zasugerowała, że w pałacu Buckingham panuje absurdalna zasada dotycząca królewskiego dress code'u. Według niego podobno młodsi członkowie rodziny nie mogą pojawić się na oficjalnym wydarzeniu w ubraniu w kolorze, który tego dnia został wybrany przez starszych royalsów.

Zobacz także: Meghan Markle kłamała na temat księżnej Kate?! Przyjaciółka zabrała głos

Backgrid/East News

Niektórzy eksperci uważają, że rodzina królewska musiała obejrzeć produkcję Netflixa, choć się do tego nie przyznaje. Świadczyć o tym ma postawa księżnej Kate i innych kobiet, które wykonały pewien wymowny gest podczas czwartkowego koncertu świątecznego w Opactwie Westminsterskim.

George ROGERS/SIPA/SIPA/East News

Żona następcy tronu tego dnia postawiła na śliwkowy płaszcz. Co ciekawe, nie tylko ona wybrała stylizację w tym kolorze. Identyczny strój miała na sobie jej córka, księżniczka Charlotte. To jeszcze nie wszystko. Płaszcze w tym samym odcieniu założyły Zara Phillips oraz Pippa Middleton, siostra Kate.

Zobacz także
Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Zobacz także: Księżna Kate i książę William na świątecznym koncercie z dziećmi! Afera z Meghan nie popsuła im humorów

Reklama

Trudno uwierzyć, że to przypadek, skoro Meghan Markle dopiero co mówiła o okropnych regułach pałacu Buckingham. Myślicie, że w ten sposób utarły jej nosa?

Instagram @historia_monarchii
Rex Features/East News
Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama