Party Stories
Newsy

Jak to się robi w wielkim świecie mody? Reżyserka Magdalena Rozenfeld o kulisach Flesz Fashion Night

To reżyserka Magdalena Rozenfeld stoi za jednym z największych wydarzeń w świecie mody - Flesz Fashion Night. Przypomnijmy, na początku września na jednej imprezie mogliśmy podziwiać projekty dziesięciu topowych polskich projektantów oraz ich muzy - m.in. Julię Wieniawę, czy Małgosię Sochę.

Całość reżyserowała Magdalena Rozenfeld, którą zapytaliśmy o to wyzwanie. Jak połączyć na jednym wybiegu tyle osobowości? Zobaczcie, co powiedziała przed kamerą Party.pl.

Zobacz także: Julia Wieniawa zachwyca w czerwonej sukni od MMC podczas Flesz Fashion Night 2019

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
flesz_fashion_night_aa
ECS
Newsy
Flesz Fashion Night: Znamy najmodniejszy makijaż na jesień 2019!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', '..5LAfwkEFn5cNKl0W3_nNWZTM6ZBQP6HO7FOfZP1O7._7', 'umfinurrby', 'nvlvswqiwtyysgcfjebtkarzarno']); Co to była za impreza! 3 września już po raz 8 odbyła się wyjątkowa gala Flesz Fashion Night! Kogo mogliśmy zobaczyć na czerwonym dywanie w tym roku? Crème de la crème polskiego show-biznesu m.in. Paulinę Sykut-Jeżynę, Marinę, Małgorzatę Sochę, Julię Wieniawę, Agnieszkę Hyży czy Dorotę Gardias. W tym roku gala Flesz Fashion Night pozwoliła przenieść się swoim gościom do szalonych lat 80. Witajcie szerokie ramiona, błysk i cekiny! Podczas wyjątkowego pokazu mody swoje kreacje zaprezentowali najlepsi polscy projektanci - Ranita Sobańska, MMC, Łukasz Jemioł, Lidia Kalita, Mariusz Przybylski, Paprocki & Brzozowski, Martyna Sowik, Agnieszka Maciejak, Maciej Zień i Izabela Łapińska. O piękny, ale i wyrazisty makijaż modelek zadbała firma AA Wings of Color . Na wybiegu mogliśmy podziwiać dwa rodzaje make-up’u. Pierwszym z nich była odważna, graficzna propozycja, czyli oczy modelek zostały mocno podkreślone niebiesko-fioletowymi cieniami. Druga wersja była bardziej kobieca i glamour, czyli delikatne, złoto-brązowe smokey eyes i usta w modnym koralowym odcieniu. A wszystko utrzymane w światowych trendach! Zobaczcie sami wyjątkowe makijaże modelek z Flesz Fashion Night! :)    Artykuł powstał z udziałem marki AA Wings of Color

oppo_flesz_fashion_night
Mat.prasowe
Newsy
Flesz Fashion Night: Jak bawią się gwiazdy?

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'AfhFBisdNZECGwkZlloSgabj.qfsHEd2l5dcV6Ymu2v.R7', 'vkhrijnkkl', 'bvklwioddzbkyyjzapbhwkhooxmm']); 3 września odbyła się wyjątkowa impreza - Flesz Fashion Night! To jedna z największych imprez w Polsce, na które zawsze przychodzi crème de la crème polskiego show-biznesu. Kogo mogliśmy zobaczyć w tym roku? Marinę, Julię Wieniawę, Dodę, Olgę Kalicka, Paulinę Sykut-Jeżyna, Sławka Uniatowski czy Agnieszkę Hyży. Podczas wielkiego pokazu mody swoje kolekcje zaprezentowali tacy twórcy jak MMC, Łukasz Jemioł, Maciej Zień, Lidia Kalita, Mariusz Przybylski, Agnieszka Maciejak, Paprocki&Brzozowski, Ranita Sobańska, Martyna Sowik, Izabela Łapińska. Wyjątkowe atrakcje zapewnił producent smartfonów - OPPO , przygotowując specjalną strefę z grami! Aranżacja, w której wykorzystano flipery i automaty z kultowymi grami przeniosła nas do kolorowych lat 80 tych, które były motywem przewodnim imprezy. Goście Flesz Fashion Night mogli również wypróbować i zobaczyć na żywo najnowszy model smartfona OPPO. Kto nie był, niech żałuje!    Artykuł powstał z udziałem marki OPPO

Oleh, uczestnik Big Brothera
Party.pl
Newsy
Dlaczego Oleh nie stanął z Madzią na ściance Flesz Fashion Night? "Powiem tylko..."

Madzia Wójcik i jej chłopak Oleh Riaszeńczew pojawili się w ostatnich dniach na Flesz Fashion Night . Ale na próżno szukać ich wspólnych zdjęć ze ścianki tego wydarzenia. Czy to było zaplanowane? Dla niektórych takie zachowanie może potwierdzać, że w związku nie do końca jest tak świetnie... W końcu od dawna część fanów Big Brothera zastanawia się czy ich związek przetrwa... A może w ten sposób chcieli podkreślić, że oboje są "oddzielnymi bytami"? Zobaczcie, co wyznał Oleh przed kamerą Party.pl. Zobacz także:  Czy Madzia z Big Brothera zamieszkała w końcu z Olehem? Madzia i Oleh na Flesz Fashion Night:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner