Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach Selena Gomez w czarnej sukience Naturalna Selena Gomez na Instagramie
Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Jak Selena Gomez zareagowała na ślub Justina Biebera? Czy wokalistka pogodziła się już ze startą ukochanego? Internauci martwią się o swoją idolkę, która przez kilka lat była związana z Kanadyjczykiem. Kilka miesięcy temu wiadomość o pierwszym ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin nie wpłynęła dobrze na 27-latkę. Zagraniczne media zdradzają jak czuje się Selena Gomez. Powinniśmy się o nią martwić?

1/3
Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach
Instagram

Justin Bieber ponownie stanął na ślubnym kobiercu i powiedział "tak" swojej ukochanej. Wokalista drugi raz ożenił się z Hailey Baldwin. Przypomnijmy, para rok temu wzięła ślub cywilny, natomiast teraz zdecydowała się na uroczystość kościelną. Zakochani wzięli ślub w luksusowym kurorcie Montage Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. Na weselu bawiło się ponad 150 gości, wśród których nie zabrakło m.in. Kendall i Kylie Jenner czy też Jadena Smitha. 

Zobacz także: Hailey Bieber znów atakowana przez fanów Justina! Zarzucają jej, że nie wspiera męża. Modelka odpowiedziała

2/3
Selena Gomez w czarnej sukience

Jak informuje "Us Weekly" Selena Gomez nie załamała się po ślubie Justina i Hailey, chociaż wszyscy się tego spodziewali. Co najważniejsze, Selena świetnie sobie radzi! Piosenkarka już dawno pogodziła się straciła ukochanego. Podobno nawet nie wspomina Kanadyjczyka. 

Selena wie, że lepiej jej bez Justina i brak jakichkolwiek relacji z nim wpływa na nią dobrze. Ona jest teraz otwarta na randki, ale przede wszystkim skupia się na sobie i cieszy życiem - wyznał informator "Us Weekly".

3/3
Naturalna Selena Gomez na Instagramie
Instagram

Informator gazety dodał, że Selena "jest teraz w dobym miejscu". Gwiazda umawia się z przyjaciółmi i rodziną, jednocześnie trzymając się z dala od zatłoczonych miejsc, w których mogłaby zostać rozpoznana i "zaatakowana" przez fanów. 

Trzymamy oczywiście kciuki za Selenę! Mamy nadzieję, że wkrótce i ona znajdzie miłość! :)