Najbardziej pożądane polskie gwiazdy

Oto najbardziej pożądane gwiazdy w Polsce. Kto na szczycie? Bez zaskoczeń...

Najbardziej pożądane polskie gwiazdy

Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha - oto lista najbardziej pożądanych gwiazd w Polsce według magazynu Wprost! Kto na szczycie? Małgorzata Rozenek! Mamy cały ranking.

Rozenek najbardziej pożądaną gwiazdą w Polsce!

Magazyn Wprost postanowił zbadać, które gwiazdy są najbardziej pożądane w Polsce przez dziennikarzy kolorowych pism, telewizję czy reklamodawców. Na szczycie znalazła się oczywiście Małgorzata Rozenek, o której ciągle jest głośno. Największym jej plusem jest oddzielanie życia prywatnego od zawodowego. Jednak i tak wszyscy plotkują o jej ślubie z Radosławem Majdanem. Miejsce 2. zajęła Małgorzata Kożuchowska - gwiazda bez skazy. Trzecia pozycja to Małgorzata Socha - ikona mody, gwiazda seriali. 4 i 5 miejsce zajmują kolejno trenerki fitness  - Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska.

 

A którzy celebryci znajdują się na tzw. równi pochyłej, czyli tracą popularność? Magazyn wskazuje na Kingę Rusin, Monikę Zamachowską, Annę Muchę, Joannę Koroniewską i Joannę Liszowską. Wśród gwiazd, o których zrobi się głośno są zaś Margaret, Anna Popek, Dorota Wellman, Agnieszka Szulim oraz… Radosław Majdan, partner zwyciężczyni rankingu. Musimy zaznaczyć, że ranking Wprost pokrywa się w części z rankingiem sprzedaży magazynu "Party" - królowymi sprzedaży w 2015 roku została u nas Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Rozenek.

 

Zobacz także: Kolejny sukces Małgorzaty Rozenek. Za kilka godzin pracy zarobiła...

 

Małgorzata Rozenek najbardziej pożądaną gwiazdą w Polsce!

Małgorzata Rozenek w dżinsach

Anna Lewandowska zajęła 5. miejsce w rankingu.

Anna Lewandowska w Hell's Kitchen

Agnieszka Szulim nadzieję telewizji i mediów?

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak- Starak na gali "Srebrne Jabłka"
ONS

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36