Małgorzata Rozenek podpisała kolejny kontrakt
Newsy

Kolejny sukces Małgorzaty Rozenek. Za kilka godzin pracy zarobiła...

Kolejny sukces Małgorzaty Rozenek. Za kilka godzin pracy zarobiła...

Małgorzata Rozenek zaledwie za kilka godzin pracy zarobiła kwotę o której mogą marzyć wszystkie gwiazdy. Okazuje się bowiem, że na konto ukochanej Radosława Majdana wpłynęło aż 300 tysięcy złotych! Według informacji magazynu "Party" właśnie tyle udało się wynegocjować Rozenek podczas rozmów z jedną z firm.

 

Zarobioną sumę wpłaciła ponoć na specjalne konto, na którym odkłada pieniądze dla swoich synów. Dzięki czemu udało się jej zarobić 300 tysięcy złotych? Z kim Małgorzata Rozenek podpisała tak lukratywny kontrakt?

 

Tego dowiecie się w najnowszym wydaniu magazynu "Party". Od dzisiaj w sprzedaży!

 

Zobacz także: Borys Szyc poślubi swoją partnerkę? Aktor zdradził swoje plany!

 

Małgorzata Rozenek w kilka godzin zarobiła ogromną sumę pieniędzy.

 

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich zarobkach
ONS
Newsy
Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach: "Te kwoty robią wrażenie, ale tak naprawdę..."
Gwiazda TVN szczerze o swoich zarobkach.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich zarobkach! Prowadząca program "Projekt Lady" w rozmowie z Dzień Dobry TVN skomentowała ostatnie informacje magazynu Party o tym, że w zaledwie kilka godzin zarobiła 300 tysięcy złotych. Narzeczona Radosława Majdana właśnie taką sumę zgarnęła za przeprowadzenie kilku spotkań dla jednej z firm zajmujących się aranżacją wnętrz. Co powiedziała gwiazda stacji TVN? Praca w telewizji, bycie na wizji, jest jednym z najważniejszych elementów naszej pracy, ale to nie ogranicza naszych możliwości tylko do pracy na wizji. Oczywiście, że prowadzenie spotkań, czy prowadzenie eventów, czy różnych konferencji jest dla nas nie tylko dodatkowym źródłem zarobków, ale też przede wszystkim takim zawodowym rozwojem - zdradziła Małgorzata Rozenek. Dysproporcja między zarobkami osób pracujących w show-biznesie a osobami, które wykonują zawody - nie tylko te w sposób oczywisty ratujące życie czy służące ludziom - jest znaczna i jest może za duża. Z drugiej strony też należy pamiętać, że nasze wpływy nie są stałe i te kwoty, jak się je zbierze, one robią wrażenie, ale tak naprawdę jak się je rozbije na inny czas, już nie robią tak dużego wrażenia. Przypominamy, że zarobioną sumę Małgorzata Rozenek wpłaciła ponoć na specjalne konto, na którym odkłada pieniądze dla swoich synów.   Zobacz także: Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się ślub Rozenek i Majdana! Kto za niego zapłaci?   Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach. Narzeczona Radosława Majdana zarobiła ostatnio 300 tysięcy złotych.

Zarobki Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska jest milionerką."Forbes" wyliczył jej zarobki
Młoda mama nie próżnuje

Małgorzata Kożuchowska jako mama radzi sobie doskonale. Kiedy długo wyczekiwany syn pojawił się wreszcie na świecie aktorka wyraźnie rozkwitła. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że nie jest łatwo. Zobacz:  Kożuchowska szczerze o macierzyństwie: Nie jest łatwo Jednak macierzyństwo nie koliduje z obowiązkami zawodowymi aktorki. Aktorka aktywnie pracowała na planie "Prawa Agaty" i drugiej części "Listów do M.", a także kręciła spoty reklamowe dla jednej z sieci komórkowych. W ciągu ostatniego miesiąca gwiazda wzięła udział w dwóch nowych kampaniach. W jednej z nich reklamuje ubezpieczenia, a w drugiej kosmetyki dla kobiet. I jak podaje "Twoje Imperium" całkiem się na tym wzbogaciła. Tabloid powołał się na wycenę magazynu "Forbes"  według, której tylko z jednego kontraktu Kożuchowska zarobiła 300 tysięcy złotych, co może oznaczać, że tylko w tym roku na jej konto wpłynęło ponad milion złotych.  Widzieliście już kampanie z jej udziałem? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska w kolejnej kampanii     Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Najbardziej pożądane polskie gwiazdy
Newsy
Oto najbardziej pożądane gwiazdy w Polsce. Kto na szczycie? Bez zaskoczeń...
Oto najbardziej pożądane gwiazdy w Polsce. Kto na szczycie? Bez zaskoczeń...

Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha - oto lista najbardziej pożądanych gwiazd w Polsce według magazynu Wprost! Kto na szczycie? Małgorzata Rozenek! Mamy cały ranking. Rozenek najbardziej pożądaną gwiazdą w Polsce! Magazyn Wprost postanowił zbadać, które gwiazdy są najbardziej pożądane w Polsce przez dziennikarzy kolorowych pism, telewizję czy reklamodawców. Na szczycie znalazła się oczywiście Małgorzata Rozenek, o której ciągle jest głośno. Największym jej plusem jest oddzielanie życia prywatnego od zawodowego. Jednak i tak wszyscy plotkują o jej ślubie z Radosławem Majdanem. Miejsce 2. zajęła Małgorzata Kożuchowska - gwiazda bez skazy. Trzecia pozycja to Małgorzata Socha - ikona mody, gwiazda seriali. 4 i 5 miejsce zajmują kolejno trenerki fitness  - Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska.   A którzy celebryci znajdują się na tzw. równi pochyłej, czyli tracą popularność? Magazyn wskazuje na Kingę Rusin, Monikę Zamachowską, Annę Muchę, Joannę Koroniewską i Joannę Liszowską. Wśród gwiazd, o których zrobi się głośno są zaś Margaret, Anna Popek, Dorota Wellman, Agnieszka Szulim oraz… Radosław Majdan, partner zwyciężczyni rankingu. Musimy zaznaczyć, że ranking Wprost pokrywa się w części z rankingiem sprzedaży magazynu "Party" - królowymi sprzedaży w 2015 roku została u nas Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Rozenek.   Zobacz także: Kolejny sukces Małgorzaty Rozenek. Za kilka godzin pracy zarobiła...   Małgorzata Rozenek najbardziej pożądaną gwiazdą w Polsce! Anna Lewandowska zajęła 5. miejsce w rankingu. Agnieszka Szulim nadzieję telewizji i mediów?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner