Rafał Morczek
East News

Rafał Mroczek odejdzie z "M jak miłość"? Co dalej z serialowym Pawłem? Jest komentarz!

Rafał Morczek
East News

Rafał Mroczek odchodzi z "M jak miłość"? Co dalej z jego serialowym bohaterem? Czy po pocałunku z Kingą (Katarzyna Cichopek) Paweł zniknie na zawsze?

Jest szczery i dość zaskakujący komentarz Rafała Mroczka! Aktor od samego początku uwielbianego przez widzów serialu wciela się w postać Pawła. Niestety, jego bohater nie ma szczęścia w miłości i do tej pory szuka tej jedynej.

Ostatnio serialowy Paweł ostro namieszał bardzo zbliżając się do żony swojego brata - w jednym z ostatnich odcinków pocałował Kingę (Katarzyna Cichopek)! Czy teraz Zduński pokłóci się z Piotrkiem (Marcin Mroczek) i wkrótce zniknie z serialu? Zobaczcie.

Zaskakujący komentarz Rafała Mroczka

Rafał Mroczek to jeden z głównych bohaterów "M jak miłość" i chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby zabrakło go w serialu. Teraz aktor w rozmowie z mediami zdradził, czy ma już dość swojej roli i czy wkrótce zniknie z hitu Telewizyjnej Dwójki. Czy Rafał Mroczek odejdzie z "M jak miłość"?

Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat- Rafał Mroczek przyznał w rozmowie z  portalem wideoportal.tv.

Rafał Mroczek uspokoił jednak wszystkich fanów "M jak miłość" i zapewnił, że nie rezygnuje z roli w serialu.

Na razie się nigdzie nie wybieram! - powiedział aktor.

Musimy przyznać, że my nie wyobrażamy sobie "M jak miłość" bez Rafała Mroczka! 

Zobacz także: Piotrek i Paweł pobiją się o Kingę? W "M jak miłość" szykuje się wielka awantura!

Rafał Mroczek nie zniknie z "M jak miłość".

Z kim spotykał się Rafał Mroczek?

Ostatnio bohater Rafała mocno namieszał w serialu.

Marcin Mroczek, Rafał Mroczek
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość Rafał Mroczek
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13