Właśnie minęły trzy miesiące od śmierci Gabriela Seweryna, a jego były partner nie mógł przejść obok tej daty obojętnie. Rafał Grabias opublikowała czarno-białe zdjęcie u boku swojego byłego partnera i dodał wzruszający wpis o miłości. Internauci również byli poruszeni jego słowami.

WIDEO

player placeholder

Rafał Grabias wyjawił prawdę o miłości

28 lutego minęły trzy miesiące od śmierci Gabriela Seweryna znanego z programu "Królowe życia". W reality-show pojawiał się również jego długoletni partner Rafał Grabias, z którym był w związku przez prawie dwie dekady. W 2021 roku para postanowiła się rozstać, ale to nie ułatwiło Rafałowi pogodzenia się z nagłą śmiercią ukochanego. Ostatnio Rafał Grabias nie wytrzymał i dał upust swoim emocjom na Instagramie.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Instagram@rafalgrabias
Zobacz także:

Na social mediach Rafała Grabiasa znów pojawiło się czarno-białe zdjęcie z Gabrielem Sewerynem, na którym wyglądali na bardzo szczęśliwych. Niestety te chwile już nie wrócą. Były partner 56-latka postanowił, opisać to zdjęcie pięknym zdaniem o miłości.

Miłość nie zawsze kończy się tam, gdzie kończy się związek— napisał Rafał Grabias.

Internauci byli poruszeni wpisem gwiazdy TTV i nie ukrywali, że im również brakuje Gabriela Seweryna.

Nie chce się wierzyć, że Go nie ma. Szkod, ze Wasz związek się skończył

Wielka szkoda, że odszedł, dobry człowiek, nikomu krzywdy nie robił

Bardzo mi brakuje Pana Gabriel . Nie mogę w to uwierzyć, że Pana Gabriela już nie ma— czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Zobacz także: Nagły obrót w śledztwie ws. śmierci Gabriela Seweryna. Bliscy będą zdruzgotani?

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna
Adam Jankowski/REPORTER/East News