Radzimir Dębski pierwszy raz tak szczerze o swoim życiu prywatnym! W niedzielnym wydaniu programu "Uwaga" widzowie mogli zobaczyć reportaż na temat Jimka. Nie da się ukryć, że Radzimir Dębski jest nie tylko bardzo przystojny, ale też bardzo utalentowany. Ma na swoim koncie wiele muzycznych sukcesów, a jednym z najgłośniejszych jego projektów jest płyta nagrana wspólnie z orkiestrą symfoniczną i raperem Miuoshem. Jego talent doceniła sama Beyonce, kiedy wygrał konkurs na cover jej przeboju. W rozmowie z dziennikarką TVN Jimek wyznał, że kariera idzie mu świetnie, ale w życiu prywatnym nie jest już tak kolorowo:

Reklama

Nie czuję się obecny w swoim życiu prywatnym tak bardzo, jak bym chciał. Zapie*dalam tak, że nie wiem, jak się nazywam - wyznał muzyk.

Muzyk wyznał również, że chciałby mieć dzieci, ale na razie nie jest jeszcze gotowy. Przypomnijmy, że Radzimir Dębski od kilku lat związany jest z modelką, Klaudią Wróbel. Jak widać na razie ukochana mocno dopinguje muzyka w karierze i cierpliwie czeka. Na jej miejscu robiłybyśmy to samo :)

Zobacz: Ten koncert Jimka zachwycił Ashtona Kutchera i Nicki Minaj. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

Radzimir Dębski gorzko o swoim życiu prywatnym

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama