• Rozrywka
Party.pl
Party.pl
Party.pl
  • Newsy
  • TV Show
  • Seriale
  • Styl gwiazd
  • Wideo
  • Gwiazdy
  • Rozrywka
player placeholder
  1. Strona główna
  2. Newsy
  3. Piwowarski po pracy z młodziutką Przybylską napisał list do jej mamy: „Droga Pani Mamo…” Wzruszające słowa!

Piwowarski po pracy z młodziutką Przybylską napisał list do jej mamy: „Droga Pani Mamo…” Wzruszające słowa!

Piwowarski po pracy z młodziutką Przybylską napisał list do jej mamy: "Droga Pani Mamo..." Wzruszające słowa!

List Radosława Piwowarskiego do matki Anny Przybylskiej

East News

Marta Kosakowska
Opublikowano: 15.09.2017, 16:36
Obserwuj nas w Google

Galeria (5 zdjęcia)

1 / 5
List Radosława Piwowarskiego do matki Anny Przybylskiej

East News

List Radosława Piwowarskiego do matki Anny Przybylskiej

W internecie pojawiają się kolejne fragmenty biografii Anny Przybylskiej. Książka pojawi się w księgarniach dopiero 27 września, a już wzbudza ogromne emocje. Poznajemy kolejne nieznane dotąd fakty z życia popularnej aktorki. Wśród nich nie brakuje wspomnień rodziny i bliskich współpracowników gwiazdy. W internecie pojawił się list reżysera Radosława Piwowarskiego do matki Przybylskiej. To właśnie Piwowarski odkrył talent Anny Przybylskiej i w 1996 roku zaangażował ją do pracy w filmie "Ciemna strona Wenus". 

Zobacz też: To Anna Przybylska miała być Perfekcyjną Panią Domu! "To było coś w sam raz dla niej". Dlaczego tak się nie stało?

Ania nie była wówczas jeszcze pełnoletnia, lecz rodzice wyrazili zgodę na jej udział w filmie. Reżyser zobowiązał się opiekować młodziutką Anią. Po zakończeni zdjęć napisał do Krystyny Przybylskiej, matki młodziutkiej aktorki, wzruszający list... 

Polecamy: Cezary Pazura wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską! Pytanie, które Ania zadała mu o żonę Edytę - mistrzowskie!

2 / 5
Reporter Poland 2003

East News

Na górze data – „18 listopada 1996 r.”. A poniżej:

„Droga Pani Mamo. Właśnie skończyliśmy zdjęcia z Anią. Pamiętając o Pani zaufaniu, z jakim oddała nam Pani córkę, chcę Panią zapewnić, że go nie zawiedliśmy. Oddajemy Anię całą i zdrową i być może jeszcze trochę mądrzejszą - czytamy we fragmentach książki "Ania. Biografia Anny Przybylskiej", które opublikował portal wysokieobcasy.pl.

Jednak to nie koniec listu...

3 / 5
EN_00906639_2838

East News

Mam nadzieję, że ta przygoda nie odbije się na jej maturze. Z pracy z Anią jestem bardzo zadowolony. Utwierdziła mnie, że dokonałem dobrego wyboru. Przez cały czas była miła, zdyscyplinowana, grzeczna. Cała ekipa bardzo ją lubi. Na ekranie wygląda bardzo dobrze. Jest zdolna, choć nie można jeszcze powiedzieć, że jest aktorką - pisał Piwowarski o młodziutkiej Przybylskiej.

Końcówka listu wzrusza do łez! Przeczytasz ją na kolejnej stronie.

4 / 5
Anna Przybylska

ONS

Rozstajemy się w przyjaźni. Będę o niej pamiętał. Życzę Pani zdrowia, gratuluję córki - zakończył list Radosław Piwowarski.

5 / 5
imgzWu6zK-9b1c989

ONS.pl

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku z powodu nowotworu trzustki. Miała 36 lat.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.

Radosław Piwowarski Anna Przybylska
Zobacz także
Lewandowska tak komentuje przeprowadzkę do USA. Gorzki wpis
Anna Lewandowska gorzko o przeprowadzce do USA. "Cholernie się boję"
Tak Radosław Majdan świętuje 54. urodziny. Rodzinne kadry i zdjęcie z dzieciństwa
Tak Radosław Majdan świętuje 54. urodziny. Rodzinne kadry i zdjęcie z dzieciństwa. Fani oniemieli
Lewandowscy wypoczywają na luksusowych wakacjach w Turcji. Pokazali zdjęcia
Tak wyglądają wakacje Lewandowskich w Turcji. Anna pokazała wszystko
Tak mieszka Anna Mucha. Luksusowe wnętrza z zimowym ogrodem robią wrażenie
Tak mieszka Anna Mucha. Luksusowe wnętrza z zimowym ogrodem robią wrażenie
Tak dziś wygląda Francesca z „Rancza”. Anna Iberszer ma włoskie korzenie
Tak dziś wygląda Francesca z „Rancza”. Anna Iberszer ma zagraniczne korzenie
Anna Lewandowska pod osłoną nocy wyjawiła "boję się",  nagle Robert ogłosił radosne wieści
Anna Lewandowska pod osłoną nocy wyjawiła "boję się", nagle Robert ogłosił radosne wieści
Anna i Robert Lewandowscy imprezują na Open'erze
Anna i Robert Lewandowscy imprezują na Open'erze. Do sieci trafiło nagranie
Anna Lewandowska nie wytrzymała. Zareagowała na ostre komentarze    wymowny gest
Anna Lewandowska nie wytrzymała. Zareagowała na ostre komentarze w sieci. Wymowny gest trenerki
Anna i Robert Lewandowscy już zdecydowali. Mają ogłosić wielką nowinę
Anna i Robert Lewandowscy za chwilę to ogłoszą. Wielki moment gwiazd
Lewandowska załamana przeprowadzką do Chicago. Przerwała trening
Tak Anna Lewandowska zareagowała na odejście Roberta z Barcelony. „Przerwała trening. Była załamana”
Anna Lewandowska pokazała brzuch. Robert Lewandowski pęka z dumy
Anna Lewandowska pokazała brzuszek! Komentarz dumnego Roberta Lewandowskiego mówi wszystko
Anna Lewandowska pokazała nagranie z Klarą, a w sieci poruszenie
Anna Lewandowska pokazała nagranie z Klarą, a w sieci poruszenie. Fani przecierają oczy ze zdumienia
Anna Lewandowska w prześwitującym szlafroku w Mediolanie. Tak wystroiła się na randkę z Robertem. Cena powala
Anna Lewandowska w prześwitującym szlafroku w Mediolanie. Tak wystroiła się na randkę z Robertem. Cena powala
Anna Lewandowska w mikroszortach z Zary. To będzie prawdziwy hit tego lata
Anna Lewandowska w mikroszortach z Zary. To będzie prawdziwy hit tego lata
Anna Lewandowska ma ogromne powody do radości
Anna Lewandowska ma ogromne powody do radości. Właśnie wyszło na jaw
Anna Mucha wyjawiła prawdę o relacji z Wojewódzkim. Dziś nie mają już kontaktu
Anna Mucha wyjawiła prawdę o Kubie Wojewódzkim. „Moje wspomnienie Kuby nie klei się z tym, co widzę teraz”
Party.pl
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Porady
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Glamour.pl Cocolita.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Polki.pl Kobieta.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plStory.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.