Anna Przybylska, Cezary Pazura, Edyta Pazura
ONS
Mamy fragmenty biografii aktorki!
1/5
Anna Przybylska, Cezary Pazura, Edyta Pazura
ONS

Na początku października obchodzić będziemy trzecią rocznicę śmierci Anny Przybylskiej. Popularna i niezwykle lubiana aktorka zmarła 5 października 2014 roku z powodu nowotworu trzustki. Jej śmierć wywołała ogromne poruszenie w świecie polskiej kultury, sztuki i show-biznesu. Z okazji trzeciej rocznicy śmierci gwiazdy w księgarniach pojawi się książka, która uczci pamięć o aktorce. Będzie to pierwsza biografia Anny Przybylskiej, w której znalazły się wypowiedzi bliskich jej osób, również związanych z show-biznesem. Głos zabrał m.in. Cezary Pazura, z którym Anna Przybylska znała się chociażby z planu filmu "Kariera Nikosia Dyzmy".

 

Zobacz też: Piwowarski wspomina współpracę z młodziutką Anną Przybylską. Przed rozbieraną sceną aktorka dostała krwotoku z nosa!

 

Cezary Pazura opowiedział o tym, jak Anna Przybylska zareagowała na jego związek z przyszłą żoną Edytą. Zdradził też, jak wyglądało jego ostatnie spotkanie z aktorką.

 

Polecamy: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

2/5
Anna Przybylska
East News

Pani Krysia (matka Anny Przybylskiej - przypis red.) była pierwszą osobą, która odkryła mój związek z Edytą, dziś moją żoną - wspomina Cezary Pazura. - Byliśmy wtedy na początku związku, nie chcieliśmy, by paparazzi robili nam zdjęcia, ukrywaliśmy się, żeby to się nie rozniosło. A że miałem znajomego hotelarza w Turcji, wymyśliłem, że pojedziemy tam na urlop. Incognito. Ale ledwo zajęliśmy miejsca w samolocie, a tu pochyla się nade mną pani Krysia. „Cześć Czarek, co, na wakacje lecicie?" - odpowiedział Cezary Pazura w książce "Ania. Biografia Anny Przybylskiej", której fragmenty opublikował portal wysokieobcasy.pl.

Aktor nie musiał szybko czekać na reakcję Anny Przybylskiej. Zadzwoniła do niego niemal natychmiast. To, co powiedziała jest mistrzowskie! ;)

3/5
Edyta i Cezary Pazura
East News

Przedstawiłem jej Edytkę, a już kilka godzin później dzwoni Anka. „No, Pazur - mówi. - Mam cię”. „Ale Ania, wiesz, to na razie jest top secret”. A Anka jak to Anka: „Ryćkacie się, co? Ale Pazur, żeby to nie było tylko ryćkanie, wiesz”. Ona bardzo poważnie podchodziła do takich spraw. „Nie, nie, to jest miłość, naprawdę” - zapewniałem - zdradził Cezary Pazura.

Aktor wspomniał również swoje ostatnie spotkanie z Anną Przybylską. Było bardzo wzruszające.

4/5
Cezary Pazura na premierze filmu Powidoki

Przypomnieliśmy to sobie parę lat później na plaży w Sopocie. Spotkaliśmy się przypadkiem, Ania szła z małym Jasiem, ja akurat czekałem na Edytkę i mojego Antka. Ania chciała zobaczyć mojego synka, ale jak na złość nie wziąłem telefonu, żeby do nich zadzwonić. Powiedzieliśmy sobie wtedy: „Następnym razem”. Szkoda. Wtedy widziałem ją po raz ostatni - powiedział Pazura w książce "Ania. Biografia Anny Przybylskiej".

 

5/5
Anna Przybylska
East News

Premiera biografii Anny Przybylskiej zaplanowana jest na 27 września.