Materiały prasowe

"Przyjaciółki": Kolejne dramatyczne chwile w rodzinie Strzeleckich! Czy pożar pochłonie wszystko? Zobaczcie zwiastun

Materiały prasowe

Już w najbliższy czwartek, 5 marca rusza 15. sezon serialu "Przyjaciółki". Już w pierwszym odcinku nie zabraknie emocji i dramatycznych wydarzeń. Rodzina Strzeleckich znowu będzie musiała zmierzyć się z koszmarną tragedią. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku 15. sezonu? Zobaczcie zwiastun! 

Zobacz także: Małgorzata Socha zdradza kulisy "Przyjaciółek"! Miała zagrać inną bohaterkę?

Zwiastun pierwszego odcinka 15. sezonu "Przyjaciółek". Kolejne dramatyczne chwile w rodzinie Strzeleckich

15. sezon serialu "Przyjaciółki" zacznie się od kolejnych, tragicznych wydarzeń u Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski). Przypomnijmy, że na początku poprzedniego sezonu w rodzinie Strzeleckich wydarzyła się ogromna tragedia. Franek, syn Strzeleckich zginął tragicznie w katastrofie lotniczej! Paweł nie wiedział jak sobie poradzić z tą stratą i próbował nawet odebrać sobie życie. Dopiero niedawno rodzina zaczęła sobie radzić z tymi dramatycznymi wydarzeniami, jednak teraz znowu Strzeleccy muszą zmierzyć się z kolejną tragedią. Pożar, który wybuchnie będzie zagrażał ich życiu. Czy ktoś ucierpi? 

Początek 15. sezonu nie zapowiada się także pozytywnie dla Zuzy (Anita Sokołowska). Bohaterka co prawda znalazła pracę w firmie deweloperskiej, jednak w nowej pracy nie czuje się dobrze. Jej szef i współpracownicy są szowinistami i traktują ją protekcjonalnie. Jak zareaguje na to Zuza? 

Z kolei córka Ingi (Małgorzata Socha) - Hania (Pola Figurska) staje się bardzo nieznośna, bowiem wchodzi w wiek buntu i dodatkowo podburza Marysię. Inga podejrzewa, że jej córka zakochała się w nauczycielu hiszpańskiego!

A co u Patrycji (Joanna Liszowska)? Ela (Elżbieta Jarosik) spróbuje wyswatać ją ze znajomym księgowym, Mariuszem (Marcin Perchuć). Natomiast Patrycja zaczyna podejrzewać, że Leon (Tomasz Borkowski) - projektant wnętrz, którego spotkała w salonie meblowym, może być ojcem Klary… 

Będziecie oglądać kolejny sezon serialu "Przyjaciółki"? Zapowiadają się naprawdę ogromne emocje! Zobaczcie zwiastun najbliższego odcinka: 

 

W rodzinie Strzeleckich wydarzy się kolejny dramat

Materiały prasowe

Zuza znalazła nową pracę, jednak nie czuje się w niej zbyt dobrze. 

Materiały prasowe

 

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06