Zuza z Przyjaciółek Zuza, Janek, Przyjaciółki Zuza wraca do pracy! "Przyjaciółki" Przyjaciółki, mama Zuzy, Zuza
Zuza z Przyjaciółek
1/5
Zuza z Przyjaciółek

 

Przed nami 12. sezon „Przyjaciółek”. Bez wątpienia czeka nas mnóstwo emocji. Wiemy, już m.in., że Zuza (Anita Sokołowska) po raz kolejny zostanie ciężko doświadczona przez los. Od początku nie jest jej łatwo - długo nie mogła znaleźć odpowiedniego partnera, potem była przekonana, że nigdy nie zostanie matką. A gdy w końcu udało jej się zajść w ciążę, to dowiedziała się, że ojcem jej dziecka nie jest jej ukochany Jasiek (Marek Bukowski) tylko były kochanek Marek (Radosław Pazura). Zuza rozstała się z Jaśkiem, ale walczyła o jego uczucie. Niestety, przed serialową bohaterką najgorsze! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Oto wszystkie nowe zdjęcia z planu "Przyjaciółek"! Co wydarzy się w 12. sezonie?

2/5
Zuza, Janek, Przyjaciółki
Instagram

O ile może się wydawać, że Zuza i Janek wrócą do siebie, o czym świadczy nowe zdjęcie aktorki na jej profilu na Instagramie, o tyle serialową bohaterkę czeka ciężka choroba. Zuza dowie się, że ma raka!

3/5
Polsat

Według najnowszych informacji, podczas rutynowego badania Zuza wyczuje guzek w piersi. Jej matka miała raka piersi, więc Zuza natychmiast pomyśli, że jest genetycznie obciążona.

Zobacz: Dokończ cytaty z "Przyjaciółek"! To naprawdę BARDZO trudny QUIZ!

4/5
Zuza wraca do pracy! "Przyjaciółki"

Niestety, szybko potwierdzą się najczarniejsze myśli Zuzy. Okaże się, że guzek w piersi Zuzy to rak. Serialowa bohaterka wyląduje w szpitalu i będzie walczyć o swoje życie. Anita Sokołowska zdradziła na Instagramie, że to nie były dla niej łatwe sceny do zagrania:

 

Emocjonalnie ciężkie sceny do grania... Zuza nie będzie miała lekko w 12 sezonie 👀😭😤 - napisała aktorka na Instagramie.

 

Zobacz: O nie! W 12. sezonie serialu "Przyjaciółki" nie zobaczymy jednej z bohaterek! 

5/5
Przyjaciółki, mama Zuzy, Zuza
Mat. prasowe
Więcej na temat Przyjaciółki