Przyjaciółki: Czy Anka będzie szukała biologicznej matki? Przyjaciółki, Anka Przyjaciółki, Anka Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki: Czy Anka będzie szukała biologicznej matki?
1/5
Przyjaciółki: Czy Anka będzie szukała biologicznej matki?

12. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami! Już wiadomo, że nie zabraknie w nim dużych emocji. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Paweł wda się w romans, a Anka nie pozostanie mu dłużna! W 12. sezonie serialu pojawili się także wielu nowych bohaterów. Wśród nich zobaczymy gwiazdę "M jak miłość" - Dominikę Ostałowską. Coraz głośniej mówi się, że aktorka wcieli się w... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: O nie! W 12. sezonie serialu "Przyjaciółki" nie zobaczymy jednej z bohaterek!

2/5
Przyjaciółki, Anka
Instagram

Fani serialu „Przyjaciółki” zastanawiają się od jakiegoś czasu, w kogo wcieli się Dominika Ostałowska. Nie jest tajemnicą, że Anka ma przyrodnią siostrę - w 11. sezonie jej odnaleziona biologiczna matka przyznaje, że odwiedziła ją córka z Kanady. To cios w serce Anki. Czy Dominika Ostałowska zagra siostrę Anki?

3/5
Przyjaciółki, Anka
Instagram

Teraz okazuje się, że owszem, postać grana przez Dominikę będzie miała duży wpływ na życie Anki, ale nie będzie jej siostrą, tylko koleżanką z pracy - prawniczką. 

 

Spotykamy się na gruncie zawodowym. Moja postać pojawi się w kilku odcinkach i choć będzie to również prawniczka, to będzie mniej idealna niż Marta z "M jak miłość" - powiedziała aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Na żywo".

 

Zobacz: Sprawdź swoją wiedzę z 10. odcinka "Przyjaciółek"! QUIZ

4/5
Przyjaciółki
Instagram

W 12. sezonie Anka zostawi Pawła na gruncie zawodowym i rozpocznie pracę w kancelarii prawniczej. Tam pozna przystojnego bruneta!

Zobacz: Dramat Anki w finale serialu "Przyjaciółki". To koniec małżeństwa Strzeleckich?

5/5
Przyjaciółki
Instagram
Więcej na temat Przyjaciółki