Przyjaciółki, Anka, Paweł Przyjaciółki, Anka Przyjaciółki, Anka, Paweł Przyjaciółki, Anka
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Instagram
1/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Instagram

Przed nami 12. sezon "Przyjaciółek", a wraz z nim mnóstwo emocji! Już wiemy, że do serialowej ekipy dołączy kilku nowych bohaterów, którzy wprowadzą w świat "Przyjaciółek" niemałe zamieszanie! Ostatnio do sieci wyciekły zdjęcia Pawła (Bartek Kasprzykowski) u boku seksownej blondynki, natomiast teraz zdjęcia Anki (Magda Stużyńska) z przystojnym brunetem! Czyżby małżeństwo Strzeleckich miało się zakończyć się w 12. sezonie? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz też: Nowa postać w "Przyjaciółkach"! Zostanie kochanką Pawła?! Seksowna blondynka zbliży się do męża Anki

2/5

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo Anki i Pawła nie należy do najlepszych i najbardziej udanych. Para ma za sobą wiele kryzysów, zdrady, a nawet rozwód. I gdy wydawało się, że Paweł faktycznie się zmienił, to w 12. sezonie na horyzoncie pojawi się piękna blondynka... Wiele jednak wskazuje na to, że Anka nie pozostanie dłużna mężowi. Na Instagramie można znaleźć bowiem jej zdjęcia z przystojnym brunetem. Przekonajcie się sami na kolejnych stronach galerii.

3/5
Przyjaciółki, Anka
Instagram

W 12. sezonie Anka opuści męża na gruncie zawodowym i zacznie pracę w innej kancelarii. Jej szefem zostanie nowy serialowy bohater, w którego wciela się Paweł Ciołkowsz. 

Zobacz: Małgorzata Socha w nowej fryzurze na planie "Przyjaciółek"! Ruszyły zdjęcia do 12. sezonu!

4/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Instagram

Czy Anka wda się w romans z szefem? 

 

Sama jestem ciekawa, co to będzie - nie wiemy jeszcze nawet, czy to postać pozytywna, czy negatywna. To szef Anki, a wszyscy wiemy, jacy potrafią być szefowie - najczęściej dość bezwzględni. Mecenas Paweł Strzelecki zapewnia Ance tyle atrakcji i barw, że raczej nie jest zainteresowana innymi mężczyznam" - napisała Magdalena Stużyńska na Instagramie. 

 

Polecamy: Sprawdź swoją wiedzę z 11. odcinka "Przyjaciółek"! QUIZ 

5/5
Przyjaciółki, Anka
Instagram

Myślicie, że Ankę i jej szefa połączy coś więcej niż tylko praca?

 

Przeczytaj: Serialowa Julka zdradza szczegóły następnego sezonu "Przyjaciółek"! Oj, będzie się działo!

Więcej na temat Przyjaciółki