Zofia Czerwińska nie żyje
East News
Newsy

Różowa urna, śpiewający Stachursky i poruszająca mowa Szczygła... Ostatnie pożegnanie Zofii Czerwińskiej

Różowa urna, śpiewający Stachursky i poruszająca mowa Szczygła... Ostatnie pożegnanie Zofii Czerwińskiej

Bliscy, przyjaciele i fani żegnają Zofię Czerwińską. Tydzień temu, 13 marca, w mediach pojawiły się smutne wiadomości o śmierci słynnej aktorki. Uwielbiana przez widzów pani Zofia zmarła w wieku 85 lat, a o jej śmierci poinformował Mariusz Szczygieł.

Tym zdjęciem i torbą była zachwycona. Zrobiłem je w foyer Jej ukochanego Teatru Syrena na premierze „Czarownic z Eastwick”. Czarownica, to było Jej ulubione stworzenie zaraz po psach i kotach. Na pogrzebie ma być śpiewana „My way”.... Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie! 💗ZOFIA CZERWIŃSKA 1933-2019- napisał wówczas na Instagramie i opublikował zdjęcie aktorki.

Dziś, w środę 20 marca w kościele Środowisk Twórczych na Placu Teatralnym w Warszawie odbyło się ostatnie pożegnanie w którym wzięli udział m.in. Teresa Lipowska, Jacek Stachursky, Rafał Cieszyński, Joanna Kurowska i Andrzej Grabowski. Na pogrzebie nie mogło zabraknąć Mariusza Szczygła, przyjaciela Zofii Czerwińskiej. Dziennikarz wygłosił poruszającą przemowę, po której rozgległy się brawa. 

Pogrzeb Zofii Czerwińskiej
Newsy
Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej
Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Zofii Czerwińskiej

13 marca w wieku 85 lat zmarła Zofia Czerwińska, wybitna aktorka filmowa, teatralna i serialowa. Już wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb gwiazdy. Szczegóły zdradził jej przyjaciel, Mariusz Szczygieł. Ceremonia odbędzie się 20 marca. Pogrzeb Zofii Czerwińskiej Msza święta żałobna odbędzie się 20 marca w godzinie 13:00 w kościele Środowisk Twórczych, na pl. Teatralnym 18. Zofia Czerwińska spocznie w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Komunalnym Północnym. Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o 14:30 Jej ulubione powiedzenie własne: „Najlepsze miejsce na namiot jest zawsze trochę dalej”. Wierzę, że może znalazła właściwe. - napisał Szczygieł przy okazji informacji o pogrzebie Zofii Czerwińskiej.  Najsłynniejsze role Zofii Czerwińskiej Zofia Czerwińska ma na swoim koncie setki ról. Największą sławę przyniosły jej występy w filmach Barei m.in. „Miś", "Lalce" Ryszarda Bera, "Rajskiej jabłoni" Barbary Sass, "Och, Karol” Romana Załuskiego oraz serialach: "Czterdziestolatek". "Tygrysy Europy" i "Alternatywy 4”. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w „Pierwszej miłości” i „Świecie według Kiepskich", gdzie brawurowo wcielała się w postać sklepowej, Malinowskiej.    Zofia Czerwińska zmarła w wieku 85 lat. 

Ilona Łepkowska zdradziła, co się stanie z mężem Kasi z Kogla Mogla
Newsy
Aktor grający męża Kasi z "Kogla Mogla" zmarł 10 lat temu, co stanie się z jego postacią w najnowszej odsłonie filmu?
Aktor grający męża Kasi z "Kogla Mogla" zmarł 10 lat temu, co stanie się z jego postacią w najnowszej odsłonie filmu?

  Już 25 stycznia 2019 roku odbędzie się premiera długo wyczekiwanego filmu  "Kogel Mogel 3". W najnowszej odsłonie hitu sprzed lat zobaczymy całą plejadę gwiazd, które występowały również poprzednich dwóch częściach produkcji. W "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" pojawią się m.in. Grażynę Błęcką Kolską, Katarzynę Łaniewską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna i Wiktora Zborowskiego. Niestety, wiadomo już, że w filmie zabraknie Dariusza Siatkowskiego, który wcielał się w Pawła Zawadę, męża Kasi- aktor zmarł w 2008 roku.   Jak więc zakończy się jego wątek w filmie "Kogel Mogel 3"?  Posłuchajcie, co powiedziała nam Ilona Łepkowska!   Zobacz także:  Łepkowska nie chciała zranić Błęckiej-Kolskiej... Znamy ważny szczegół scenariusza "Kogel-mogel 3" Ilona Łepkowska opowiedziała nam o filmie "Kogel Mogel 3".

East News
Newsy
"Uśmiecham się, żartuję. To maska" Życie Zofii Czerwińskiej nie było usłane różami
"Uśmiecham się, żartuję. To maska" Życie Zofii Czerwińskiej nie było usłane różami

Nie żyje Zofia Czerwińska , wybitna aktorka filmowa i teatralna. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za wyjątkowe poczucie humoru. W "Czterdziestolatku" udało jej się stworzyć doskonałą kreację Zosi Nowosielskiej. Choć mogło się wydawać, że życie Zofii Czerwińskiej to pasmo nieustających sukcesów, w rzeczywistości było nieco inaczej. Na jej losie zaważyło zdarzenie, do którego doszło, gdy nie miała jeszcze nawet 30 lat. Zofia Czerwińska: życie prywatne Zofia Czerwińska przyszła na świat w bardzo zamożnej rodzinie. Nie brakowało jej niczego. Choć w mniemaniu aktorki nie była zbyt urodziwa, mężczyźni twierdzili inaczej. Zofia Czerwińska cieszyła się bowiem ogromnym powodzeniem wśród płci przeciwnej. Aktorka dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszy mąż - Leszek - zostawił dla niej żonę i ich 9-miesięczne dziecko. Niestety, ten związek nie przetrwał. Podobnie jak drugie małżeństwo Zofii Czerwińskiej z niejakim Pawłem.  Zofia Czerwińska bardzo marzyła o dzieciach. Niestety, nie udało jej się spełnić tego pragnienia. Wszystko przez operację, którą przeszła jako młoda dziewczyna.  Zaszłam w pierwszą ciążę, dwujajową. Była pozamaciczna. Wycięli mi oba jajowody - zdradziła w jednym z wywiadów aktorka. Zofia Czerwińska była bardzo rozżalona tym, co ją spotkało. Znajomi doradzali jej, aby adoptowała dziecko. Jednak aktorka uznała, że na jej drodze nie pojawił się na tyle odpowiedzialny mężczyzna, aby mogła z nim to zrobić. Zofia Czerwińska do końca życia żałowała, że nie doczekała się dzieci. Uśmiecham się, żartuję. To maska. Taki przybrałam sposób bycia. Ale w środku mnie - wielki dramat - mawiała gwiazda. Swoją miłość przelała za to na zwierzęta - szczególnie na psy. Dżek spędził z nią 17 lat. Gdy odszedł, aktorka przygarnęła ze schroniska uroczego Yorka o imieniu Zenek. Jej...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner