Słynna aktorka, Zofia Czerwińska nie żyje. Smutną wiadomość o śmierci 85-letniej aktorki przekazał Mariusz Szczygieł. Dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie Zofii Czerwińskiej i napisał poruszające wspomnienie o aktorce.

Reklama

Tym zdjęciem i torbą była zachwycona. Zrobiłem je w foyer Jej ukochanego Teatru Syrena na premierze „Czarownic z Eastwick”. Czarownica, to było Jej ulubione stworzenie zaraz po psach i kotach. Na pogrzebie ma być śpiewana „My way”.... Będzie, Zosiu. Wszystko dla Ciebie! ????ZOFIA CZERWIŃSKA 1933-2019- napisał Mariusz Szczygieł.

Wiadomość o śmierci aktorki potwierdzili dziennikarze portalu polsatnews.pl. Według doniesień portalu Zofia Czerwińska odeszła dzisiaj rano.

Kariera Zofii Czerwińskiej

Zofia Czerwińska rozpoczęła swoją karierę w wieku 24 lat. Na swoim koncie miała role w takich serialowych i filmowych hitach jak: "Czterdziestolatek" i "Alternatywy 4", "Rejs", "Miś" czy "Poszukiwany, poszukiwany". Aktorka występowała również m.in. na deskach Teatru Syrena w Warszawie. Zofia Czerwińska aktywnie broniła praw zwierząt, które uwielbiała.

Bliskim Zofii Czerwińskiej składamy kondolencje.

Zobacz także: Anna Kalczyńska żegna Sebastiana Podkościelnego. Dziennikarz TVN 24 miał 47 lat

Zobacz także
Reklama

Zofia Czerwińska nie żyje.

Reklama
Reklama
Reklama