Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich
Padły ostre słowa
1/5
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ślub w grudniu!? Komentarz

 

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego od początku budził ogromne emocje, zwłaszcza że para nie komentowała medialnych doniesień. Kilka razy Martyna i Przemek zostali przyłapani przez paparazzi, ale sami nie chcieli odnosić się do informacji i zdradzać, czy są w związku. W pewnym momencie Przemek Kossakowski wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że nie będzie mówił o swoim życiu prywatnym. W końcu jednak Martyna i Przemek zdecydowali się zadebiutować razem we wrześniu 2018 roku na balu Fundacji TVN. Teraz z kolei Przemek Kossakowski po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie opowiedział o swoim związku z podróżniczką na łamach magazynu "Twój Styl". Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co powiedział.

 

Zobacz: Po 45 latach Martyna Wojciechowska zdecydowała się na urzędową zmianę imienia! Jak się teraz nazywa?

2/5
Martyna Wojciechowska
ONS.pl

 

Przemek Kossakowski jeszcze nigdy nie był tak szczery! Teraz udzielił wywiadu w "Twoim Stylu", w którym zdradził, gdzie poznał Martynę Wojciechowską. 

 

- W studiu "Dzień Dobry TVN". Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu - powiedział Przemek Kossakowski.

 

Po pewnym czasie Martyna Wojciechowska napisała do niego. Jednak nie była to miła wiadomość...

 

Zobacz:  Martyna Wojciechowska rozstanie się z Przemysławem Kossakowskim?! Wiemy, dlaczego!

3/5
Martyna Wojciechowska w czerwonej sukience i Przemek Kossakowski w garniturze na balu TVN
Mat. promocyjne

 

Okazuje się, że początki relacji pary nie należały do najprostszych. Nie dość, że Przemek i Martyna nie mieli kontaktu przez pół roku, to jeszcze Martyna Wojciechowska przesłała mu ostrą wiadomość!

 

I nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj... - wyznał Przemek Kossakowski.

 

Zobacz: To był rok miłości... Najsłynniejsze pary, które związały się ze sobą w 2018 roku!

4/5
Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska na konferencji TVN
East News

 

Przemek Kossakowski nie zdradził, co odpisał Martynie, ale najwyraźniej jego odpowiedź musiała ją urzec, skoro do tej pory są razem!

 

Zobacz: Wojciechowska i Kossakowski wezmą ślub w święta? Gwiazdor komentuje! "Nie da się opisać słowami..."

5/5
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na urodzinach Roberta i Ani Lewandowskich

 

Myślicie, że Martyna i Przemek pasują do siebie?

 

Zobacz: Ślub w święta?! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już planują...