Sylwia Romaniuk
Materiały prasowe

Wyjątkowa historia Sylwii Romaniuk, czyli projektantki gwiazd! Jej kreacje nosi rodzina królewska!

Sylwia Romaniuk
Materiały prasowe

Sylwia Romaniuk to niezwykle utalentowana projektantka, której udało się podbić świat wielkiej mody! Mało który polski twórca może pochwalić się takimi sukcesami, jak Sylwia. Projektantka tworzy kreacje dla największych gwiazd: Justyny Steczkowskiej, Joanny Krupy, Edyty Górniak, a nawet... członków rodziny królewskiej! Co więcej, jej kolekcje zostały pokazane na Arab Fashion Week w Dubaju i Paris Fashion Week! Jak Sylwii udało się osiągnąć tak spektakularny sukces? 

 

Międzynarodowa kariera

Na zdjęciu Sylwia Romaniuk

Życie Sylwii Romaniuk mogłoby być gotowym scenariuszem na film! W 2017 jako jedyna Polka w historii zaprezentowała swoją kolekcję podczas Arab Fashion Week w Dubaju. Rok później nadszedł czas na kolejne modowe trofeum! Suknie Sylwii Romaniuk zostały przedstawione podczas Paris Fashion Week. Projektantka nie zwalnia tempa i posiada już trzy sklepy: przy Alejach Ujazdowskich 41 w Warszawie, przy 129 Fulham Road w Londynie oraz w domu mody 1422 city Walk w Dubaju. Jej kreacje możemy również znaleźć w sklepie internetowym www.sylwiaromaniuk.com

 

sylwia_romaniuk
Mat.prasowe

Pokazy mody Sylwii Romaniuk

 

Haute Couture w warszawskim atelier 

 

sylwia_romaniuk_atelier
Mat.prasowe

Haute Couture w warszawskim atelier Sylwii Romaniuk

Kreacje Sylwii Romaniuk to unikatowe koronki układane ręcznie w misterne wzory, pieczołowicie ozdabiane kryształami Swarovskiego i wreszcie godziny pracy krawcowych. Sukienki Ready Couture to ewenement na polskim rynku modowym. Szyte w duchu Haute Couture, dają luksus i poczucie wyjątkowości. Aby zagwarantować najwyższą jakość, każda suknia jest projektowana i szyta na miejscu w warszawskim Atelier, pod okiem mistrzów krawieckiego rzemiosła. Sylwia Romaniuk tworzy nie tylko wieczorowe sukienki, ale ubrania w stylu casualowo – biznesowym oraz kostiumy kąpielowe. Każda z rzeczy, która wychodzi spod jej ręki jest dopracowana w każdym szczególe, najwyższej jakości oraz baaardzo kobieca.

 

Moda jest dla mnie sztuką, a wszystkie moje kreacje rodzą się z inspiracji. Tworzę suknie, które mają podkreślić kobiece piękno, blask oraz towarzyszyć w najważniejszych chwilach w życiu. - mówi Sylwia. 

 

sylwia_romaniuk_atelier
Mat.prasowe

Atelier Sylwii Romaniuk

Muzą najnowszej kolekcji projektantki została Justyna Steczkowska. Piosenkarka wręcz promienieje w kreacjach stworzonych przez Sylwię! Czarna, wyrafinowana suknia z długim trenem i przedłużonymi rękawami podkreśla wyjątkową figurę Justyny. Nas szczególnie zachwyciła długa, złota suknia o kroju ryby. Rozkloszowany dół i dopasowana góra zostały ręcznie ozdobione francuską koronką uzupełnioną kryształkami Swarovskiego. Diva wygląda w niej po prostu bajkowo!  

 

justyna_steczkowska
Mat.prasowe

Justyna Steczkowska w kreacjach Sylwii Romaniuk

Ostatnio Sylwia Romaniuk poszerzyła swoją ofertę o stylowe i kobiece dodatki do mieszkania. Misternie wyszywane poduszki nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu, a świeca pachnąca lilią i imbirem wprowadzi do niego bajkowy zapach. 

 

sylwia_romaniuk
Mat.prasowe
         

Świeca Secret Lily Sylwii Romaniuk

sylwia_romaniuk
Mat.prasowe
         

Poduszka z piórami od Sylwii Romaniuk

 

sylwia_romaniuk
Mat.prasowe

Wieczorowe sukienki Sylwii Romaniuk

 

Materiał powstał we współpracy z Atelier Sylwia Romaniuk 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41