Gerard Butler
Instagram
1/5
Gerard Butler
Instagram

 

Kalifornia walczy ze strasznym żywiołem. Szalejące pożary zabiły już 31 osób, a 228 jest uważanych za zaginione. Ogień nie oszczędza oczywiście domów zarówno zwykłych ludzi, jak i gwiazd. Pożary dotarły już do Malibu oraz okolic np. do Calabasas, gdzie mieszka wiele znanych osób, które zostały ewakuowane. Wśród nich znalazły się m.in. Kim Kardashian, Lady Gaga cz Cher. W niektórych miejscach sytuacja została już opanowana, ale pożar pozostawił po sobie same zgliszcza. Przekonał się o tym hollywoodzki gwiazd Gerard Butler, który pokazał, co zostało z jego domu. Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Możesz zamieszkać w tym luksusowym domu gwiazdy już za... ponad 45 tys. zł miesięcznie! ZDJĘCIA

2/5
Gerard Butler
Instagram

 

Gerard Butler posiadał dom w miasteczku Paradise, które do tej pory ucierpiało najbardziej. To właśnie tam jest najwięcej osób śmiertelnych i zaginionych. W tym miejscu swój dom stracił również piosenkarz Robert Thicke, znany z hitu "Blurred Lines", a także Camille Grammer z "The Real Housewives of Beverly Hills". Gerard Butler jako jedyny pokazał zgliszcza swojego domu. 

 

Zobacz: Sprzedaje posiadłość za 13 milionów, by zamieszkać z Gigi Hadid! Zobacz luksusowe wnętrza domu Zayna Malika

3/5
Kim Kardashian
Instagram

 

Na razie nie wiadomo wciąż, co z domem m.in. Kim Kardashian. Wiadomo, że celebrytka wraz z rodziną została ewakuowana. 

 

- Słyszałam, że płomienie wdarły się do naszej posiadłości w Hidden Hills, ale teraz są już opanowane i zatrzymały się. Wygląda na to, że się nie pogarsza. Po prostu modlę się, że wiatr był na naszą korzyść. Bóg jest dobry. Po prostu modlę się, aby wszyscy byli bezpieczni - napisała Kim na Twitterze.

 

Zobacz: Jak mieszkają polscy siatkarze? Ogromne wille, a może skromne, zaciszne mieszkania? ZDJĘCIA 

4/5
Caitlyn Jenner
Instagram

Dom straciła jednak również Caitlyn Jenner. Jej warta miliony dolarów posiadłość znajdowałą się na wzgórzach Malibu. Caitlyn Jenner z partnerką są bezpieczne.

 

Zobacz: W takich luksusach mieszka Magda Gessler w Kanadzie! Musicie zobaczyć TEN ogród z widokiem!

5/5
Lady Gaga
East News

 

Lady Gaga również została ewakuowana i odniosła się do sytuacji, pisząc:

 

Myślę o tych wszystkich, którzy dziś cierpią z powodu tego ohydnego ognia i żałuję, ze stracili swoje domy i bliskich. Siedzę tutaj z wieloma z was i zastanawiam się, czy w moim domu wybuchnie pożar. Wszystko, co możemy zrobić, to modlić się razem o siebie nawzajem. Niech Bóg Was błogosławi.

Pożar zniszczył również dom Miley Cyrus:

Jestem jednym ze szczęśliwców. Moje zwierzęta i MIŁOŚĆ MOJEGO ŻYCIA są bezpieczni i to wszystko, co teraz ważne. Mój dom już nie stoi, ale wspomnienia dzielone z rodziną i przyjaciółmi są silne. Jestem wdzięczny za wszystko, co mi zostało.

 

Zobacz: 5 pięter, 5 sypialni, własny basen i sala kinowa - Lady Gaga kupiła kamienicę za 30 milionów dolarów!